Krótkie fryzury z włosów blond galeria

Fryzury blond bez względu na długość zawsze są w centrum zainteresowania. Dziś zajmiemy się fryzurami krótkimi zawsze pasującymi do każdego kształtu twarzy. Włosy blond rozjaśnią twarz, a dobrze obcięte dodają objętości. Krótkie blond włosy również odmładzają.

Do fryzur krótkich między innymi zalicza się boby, pixie czy damskie krótkie cięte na styl męski.

FRYZURA BLOND DO RAMION

Uniwersalna i bardzo kobieca fryzura dla każdego kształtu twarzy. Włosy sięgające do ramion z przedziałkiem przez środek i dobranym kolorystycznie blondem przy twarzy pięknie ją rozświetlą. Krótka fryzura pozwala na dłużej utrzymać włosy podniesione u nasady.

FALOWANY BOB Z GRZYWKĄ NA BOKI NA WŁOSACH BLOND

Poprzez pofalowanie lub pokręcenie boba włosy zyskują na objętości. Wprowadzona grzywka na boki dodaje uroku i romantyczności fryzurze.

KRÓTKA FRYZURA BLOND Z GRZYWKĄ NA BOKI

Idealna fryzura dla osób z cienkimi włosami. Włosy sięgające do brody. Grzywka na boki dłuższa i cieniowana świetnie układa się przy twarzy. Takie uczesanie proponuje się osobom
z twarzą okrągłą czy kwadratową. Fryzura wyszczupla buzię.

PIXIE CUT DLA BLOND WŁOSÓW

Pixie cut pozostaje z nami w tym sezonie. Uniwersalność cięcia gdzie włosy z tyłu są krótkie i nasada jest dłuższa, czyni bardzo praktyczną fryzurę. Śmiało, można dopasować ją do rysów twarzy. Za pomocą grzywki możesz zmieniać fryzurę. Podniesiona ku górze lub opadająca zawsze daje uroku uczesaniu.

KRÓTKIE WŁOSY BLOND

Włosy cięte na chłopaka z niewiele dłuższą grzywką dobrze pasują do trójkątnej i owalnej twarzy. Wśród palety barw blondu wybierz kolor, który rozświetli twarz i podkreśli wszystkie atuty.

FRYZURA NA GRZYBKA BLOND WŁOSY

Charakterystyczną cechą fryzury na grzybka jest cięcie włosów do długości grzywki. Jest też wersja, gdy grzywka sięga brwi, a pozostałe włosy dochodzą do brody. Trójkątna twarz nie powinna oprzeć się takiemu cięciu.

PIXIE CUT BLOND Z ASYMETRYCZNĄ GRZYWKĄ

Asymetryczna grzywka zawsze dodaje smaczka fryzurze. Przy uczesaniach z asymetrią zawsze zwrócisz na siebie uwagę.

JEŻYK I BLOND WŁOSY

Niby z pozoru męskie cięcie, to jednak bardzo urokliwa fryzura. Wyeksponujesz piękne oczy i kształtne kości policzkowe. Innym sposobem na fryzury na chłopaka jest dłuższa góra, ale krótka grzywka i krótkie boki. Włosy nie wymagają stylizacji.

Dla okrągłej twarzy z męskich fryzur będzie zaczesanie nieco dłuższej góry do tyłu. Boki również delikatnie wystylizujesz do tyłu. Optycznie bardzo wysmuklisz kształt twarzy.

KRÓTKIE KRĘCONE BLOND WŁOSY

Bardzo mocne wejście na sezon z krótkimi blond włosami. Odpowiednio cieniowane, dopasowane grzywki odmieniają wygląd uczesania. A klapnięte włosy idą do lamusa.

BLOND LONG BOB

Idealna fryzura przeważnie dla każdego kształtu twarzy. Włosy z odpowiednią długością powinny zadowolić wielbicielki takich cięć. Włosy proste czy falowane podniesione u nasady masz spory wybór we fryzurach. Nic tylko stylizować uczesanie.

KRÓTKIE BLOND WŁOSY Z FRANCUSKĄ GRZYWKĄ

Styl francuski z grzywką też z tego stylu pozostaje z nami w tym sezonie. Falowane włosy z artystycznym nieładem świetnie komponują się jako całość uczesania. Delikatność grzywki dodaje lekkości całej fryzurze.

UNDERCUT BOB BLOND DLA TWARZY OKRĄGŁEJ I KWADRATOWEJ

Dłuższe włosy u nasady i krótsze po bokach świetnie sprawdzą się przy takich kształtach twarzy. Kolorem można bawić się, wprowadzając dwa kolory jednocześnie. Do takich kształtów możesz wprowadzić grzywkę na bok, która jest obecnie bardzo modna. Uzyskasz smukłą buzię, a włosy zyskają na objętości.

GRZYWKA SEE THROUGH Z CIENIOWANYMI BLOND WŁOSAMI

Rzadka grzywka sprawi jej lepsze układanie się. Warto, aby sięgała poniżej łuku brwiowego. Włosy cieniowane mogą sięgać do ramion.

KLASYCZNY BOB Z PROSTYCH BLOND WŁOSÓW I PROSTEJ GRZYWKI

Idealna fryzura dla twarzy trójkątnej i podłużnej. Prosta grzywka i także prosty klasyczny bob do linii brody jest urokliwy w swojej prostocie. Zdecydowanie ukryjesz wysokie czoło. Grzywka na prosto sięga powyżej łuku brwiowego.