Krótko ścięte włosy damskie 2024

CZY WIESZ, BALEJAŻ NA KRÓTKICH WŁOSACH WYGLĄDA PRZEPIĘKNIE?

Oczywiście taką opcję należy spokojnie brać pod uwagę. Jednak pamiętaj o pewnej niepisanej zasadzie. Prawidłowe zastosowanie farb i ich odpowiednich odcieniach jest obowiązkowe.

Przy ciemnych włosach należy bardzo ostrożnie podchodzić do zabiegu rozjaśniania. Dobrze gdy idziesz do fryzjera z włosami nie farbowanymi.
Włosom już farbowanym należy poświęcić wiele uwagi i ich zgrania z nowymi warstwami koloru.

SUNLIGHT

Jest taką metodą farbowania gdzie technika ta pozwala użycia takich odcieni farb, które rozjaśniają pasemka i jednocześnie tworzą zgrany duet
z naturalnymi włosami.

Balejaż jest taką techniką, która świetnie wykorzystuje kilka odcieni farb zarówno chłodnym jak i ciepłych w celu uzyskania idealnych refleksów.

BALEJAŻ A KRÓTKIE WŁOSY

Do wykonania balejażu dopuszcza się jeszcze włosy obcięte do ramion lub boby o zamierzonych kształtach. Przy krótkich włosach obowiązuje zasada świetlistości tzn. włosy ciemniejsze
u nasady oraz ciemny blond z refleksami, które odmłodzą. Włosy do farbowania muszą być zdrowe. Dobrze nawilżone bez oznak rozdwojenia.

Kiedy do fryzjera po wykonanym balejażu? Oczywiście po upływie kwartału lub 4 miesięcy. W zależności jak szybko rosną Ci włosy.
Fryzjer tylko wkomponuje odpowiednie odcienie aby całość fryzury ponownie wyglądała oszałamiająco.