Loki u chłopaka, czyli kręcone włosy męskie

Dla znacznej części mężczyzn krótkie włosy są zbawieniem, ponieważ nie wymagają dużo czasu na pielęgnację i mają jeden problem z głowy. Część panów decyduje się jednak być dostrzegana przez inny wygląd od pozostałych. Dla przykucia uwagi świetnie sprawdzają się kręcone włosy.

Jak ułożyć kręcone włosy?

Nie dla każdego faceta ułożenie włosów jest prostą sprawą. Im dłuższe włosy, a dodatkowo grubsze tym większy opór stawiają przy modelowaniu. Zaletą naturalnie kręcących się włosów jest to, że utrzymują swój kształt. Jeśli o takie naturalne ułożenie włosów Ci odpowiada to masz szczęście. A gdy chcesz ujarzmić chaos na głowie to z pomocą przyjdą Ci kosmetyki do stylizacji włosów. Jest ich cała paleta: żele i woski do stylizacji, pudry kosmetyczne. Jaki będzie dla Ciebie najlepszy? Niestety to wymaga prób, ale gdy już trafisz na ten odpowiedni kosmetyk to pozostanie on z Tobą na długo.

Modne fryzury męskie z kręconych włosów

Od dłuższego czasu fryzury męskie z wygolonymi bokami nie ustępują z czołówki najchętniej wybieranych stylizacji. Tak samo jest z kręconymi włosami, które pozostawiamy na górze dłuższe, a boki mocno strzyżone. Przy kręconych włosach trzeba uważać na technikę cieniowania, ponieważ wizualnie mogą sprawić efekt puszenia się włosów. W przypadku fryzur żaden opis nie odda tego, co galeria zdjęć, gdzie każdy będzie mógł dopasować odpowiednią fryzurę dla siebie.

Bardzo długie loczki u chłopaka Bardzo krótkie loki u chłopaka Kręcone włosy męskie Irokez kręcone włosy męskie Krótkie falowane włosy męskie Loki u chłopaka Loki u chłopaka z grzywką Loczki męskie cieniowane boki Loki z przedziałkiem i brodą Loki męskie z zakolami