Long bob czyli dłuższy bob

LONG BOB

Niezależnie od typu twarzy, to cięcie pasuje niemal każdej. Wydłużona wersja bob jest uniwersalna i elegancka. To właśnie przedziałek nadaje jej wszechstronność, dzięki czemu wygląda dobrze w każdej sytuacji.

Dowolność w układaniu przy takim cięciu jest ogromna. Włosy podwinięte do środka. Przedziałek w różnych odległościach przez środek a innym razem z boku.

Obcięte włosy sięgają do obojczyków.

Nadanie kolorów włosom bardzo dobrze sprawdzi się. Dobierz tylko do typu urody i wybierz swój kolor, który najbardziej do Ciebie przemawia.
Pasemka, refleksy, balejaż czy też koloryzacja long bob blond, są super. Fale i proste long boby zawsze są na czasie.

Komu pasuje long bob?

Idealnie zgrywa się z twarzą owalną i okrągłą i optycznie je wydłuży. Przy twarzy podłużnej proponuje się wykorzystać boba sięgającego do brody.

Czy long bob odejmie lat?

Twarzowa fryzura odmłodzi. Jest prosta w stylizacji. Nie ma na nią przedziału wiekowego. Z grzywką czy bez każda wersja jest kobieca.

Jak ułożyć long boba?

Możesz wybrać przedziałek na środku lub na boku. Wybranie long boba też jest modną opcją. Long boba możesz mieć gładko zaczesanego lub po prostu w dawnym stylu – podwiniętego do środka.

 

Fryzura typu long bob Fryzura long bob fale Long bob z grzywką Sombre long bob

LONG BOB Z GRZYWKĄ

Dobrze czujesz się z grzywką i lubisz dłuższe włosy, to long bob też może być dla Ciebie. Obcięcie grzywki na wprost, na bok lub typu curtain bang to jedne z opcji do wykonania.

Długi bob z grzywką Fryzura long bob z grzywką Long bob na brązowych włosach Long bob z grzywką i ombre Long bob cieniowane włosy Long bob z prostą grzywką Długa grzywka uczesanie long bob Long bob z grzywką

LONG BOB ZMIERZWIONE FALE – BOB BEACH WAVES

Jest to fryzura z pozoru wyglądająca jak nie uczesana. Dobry spray do teksturyzacji pomoże osiągnąć efekt nieładu. Postrzępiony long bob ułatwi modelowanie. Przy braku sprayu wykorzystaj piankę. Wtedy włosy wystarczy pognieść.

Długie cieniowane fale Long bob z grzywką curtain bangs rude włosy Fale włosy blond do ramion Fale grzywka curtain bangs

LONG BOB I WARKOCZE

Włosy już podcięłaś na dłuższego boba. Teraz przyszła kolej na warkocze w tej wersji. Możesz je spleść z jednej lub obu stron. Są to bardzo odmładzające fryzury.

Elegancka fryzura lob z warkoczem Upięcie fryzury dłuższego boba Long bob z warkoczem na przodzie Proste uczesanie do ramion z warkoczykami Fryzura long bob z warkoczem i kokiem Fryzura z warkoczem na boku Modna fryzura long bob z warkoczem Fryzura sombre z warkoczem

LOBO BOB PODPIĘTY

Włosy masz podcięte na long bob i czasami potrzebujesz szybkiej zmiany. No i masz od ręki. Wystarczy, że z tyłu zbierzesz włosy w dolny lub górny kok i wyglądasz inaczej.
Do tego wykorzystasz odpowiednie wsuwki. Elegancko i wytwornie wyglądasz na daną okazję okolicznościową.

Podpięta fryzura long bob z grzywką na boki Uczesanie long bob na lato Fryzura long bob z kitką Long bob podpięty Upięcie fryzury do ramion Upięcie long bob z grzywką Podpięty long bob Upięcie long bob sombre

LONG BOB CIENIOWANY

Masz zbyt gęste włosy i pytasz co dalej? Proponuję cieniowanego long boba. Włosy z przodu stylista świetnie wycieniuje. Nie będzie ich podcinał dołem. Uzyskasz całkiem inne spojrzenie na fryzurę. A z niej wykonasz również inne stylizacje. Wszelkie możliwe uczesania będą do wykonania. Ten typ cięcia przy długich włosach jest wspaniały.

Cieniowany long bob Wycieniowane blond włosy Wycieniowana fryzura z włosów do ramion Fryzura long bob z grzywką na boki

Bardzo uniwersalna i praktyczna fryzura pozostaje z nami na dłużej. Pasuje do każdego typu włosów: cienkie, grube, falowane czy proste. Rodzaje stylizacji pomogą dopasować uczesanie do twarzy.

Uniwersalność fryzury polega na tym, że w chwili, gdy chcesz mieć włosy podpięte, po prostu je podpinasz. Stylizujesz long boba według własnych potrzeb.

Czy grzywka pasuje do long boba?

Long bob nie stawia warunków. Grzywka pasuje do takiego cięcia. Ważne tylko czy będzie odpowiadać Tobie i czy po prostu będzie Ci w niej super. Może być rozdzielona przedziałkiem lub nachodzić na czoło.

Z kim po drodze z long bobem?

Ogólnie można powiedzieć dla każdego. Samo cięcie dopasujesz do kształtu twarzy. Z okrągłą twarzą proponuje się przedziałek przez środek dla wyszczuplenia konturów. Kwadratowa poszuka cięcia z asymetrią. Przy cienkich włosach long bob jest wybawieniem. Włosy zyskują wizualnie na objętości.

Dla kogo cieniowany long bob?

Z pewnością będzie pomocny dla osób z gęstymi włosami. Fryzura nabierze lekkości. Dopiero rozmowa z fryzjerem da przekonanie czy ten rodzaj cięcia będzie pasował.

Jak czesać long boba?

Fryzurę dobierzesz do potrzeb w danej chwili. Tradycyjny long bob jest bardzo szybki do stylizacji. Włosy możesz wyprostować, pofalować lub podwinąć do środka na dawny styl.
Grzywkę dopasuj do fryzury. Zarówno po skosie, jak i z przedziałkiem w różnych miejscach będzie dodawać elegancji. Morskie fale pozostaną z nami w tym sezonie. Samo wykonanie nie powinno być problemem. Dobra pianka i ugniatanie rękoma da ten efekt. Warunkiem dobrej fryzury long boba jest to, aby fryzjer dopasował cięcie do twojej aparycji i wydobył piękno.

Long bob z grzywką

Jeśli bierzesz pod uwagę odświeżenie wizerunku swoich półdługich włosów, to jest bardzo duża szansa, że przypadnie Ci do gustu modny i pasujący większością pań długi bob z grzywką. Long bob z grzywką jest doskonałym wyborem niemalże dla kobiet w każdym wieku, wprowadza elegancki wygląd oraz z łatwością można go dostosować do różnych struktur włosa i kształtów twarzy.

Poniżej przedstawiamy Ci najgorętsze i najbardziej chwilowe fryzury lob z grzywką, zaczerpnij inspiracje i dokonaj zmian w swoim wyglądzie!

Rozczochrany lob z grzywką

Nadane warstwy poprzez umiejętne cięcie oraz wprowadzanie lekkiego chaosu poprzez lekkie rozczochranie i jej utrwalenie wprowadza nowy image, który na pewno przypadnie Ci do gustu.

Rozczochrany lob z grzywka dla kasztanowych włosów Długi falowany bob z grzywką na boku, pasemka różnych odcieni brązu po blond

Dłuższy bob z grzywką dla kręconych włosów

Fryzury z kręconych włosów wyglądają lekko i wydają się na gęstsze bez względu na długość włosów. Grzywka natomiast będzie następnym urokliwym w tej pięknej stylizacji.

Cieniowany długi bob z grzywką dla kobiet o kręconych włosach Kręcony bob sięgający do szyi z długą grzywką Warstwowy kręcony długi bob z grzywką i jaśniejszymi pasemkami Bardzo modny lob z grzywką dla kręconych włosów

Long bob z grzywką na prosto

Dłuższa prosta grzywka zasłaniająca całe czoło w połączeniu z delikatnymi plażowymi falami to kolejna doskonała propozycja, która jest bardzo trendy.

Luźny lob z nadmiernie długą grzywką Prosty lob z długą grzywką Rude włosy lob z długimi falami i grzywką ściętą na prosto Warstwowy z koloryzacją ombre długi bob z gęstą grzywką ściętą na prosto Długi swobodnie ułożony bob z grzywką ściętą na prosto dla brązowych włosów Lekko kręcony long bob z dłuższą grzywką na prosto zasłaniająca czoło

Skośny długi bob dla brunetek

Dla niepowtarzalnego wyglądu możesz zdecydować się na gładki, ścięty na skos lob.

Lob z grzywką i przedziałkiem na środku

Grzywka w połączeniu z przedziałkiem na środku wnosi symetrię i podkreśla naturalne piękno. Jeśli postawisz na ten rodzaj fryzury tzn., że cenisz sobie harmonijny i ponadczasowy wygląd.

Gęsty lob z poszarpaną grzywką na boki i przedziałkiem na środku Delikatna grzywka na czoło, symetryczny long bob Delikatne refleksy, fryzura lob z grzywką i przedziałkiem na środku Długi blond lob teksturowany z przedziałkiem na środku

Lob z grzywką na boku

Jeśli nie posiadasz gęstych włosów to dobrym rozwiązaniem, będzie zdecydowanie się na dłuższego boba sięgającego do karku. Lob z grzywką skierowaną na bok i luźno ułożonymi warstwami stwarza wrażenie bujniejszej fryzury.

Prosty długi bob z przedziałkiem na boku i skośną grzywką Długi warstwowy bob z grzywką na boku Miękko ścięty lob z grzywką na boku. Włosy jasny brąz połączone z ciepłym blondem Najmodniejszy długi bob z boczną grzywką i lekkimi falami

Long bob z grzywką curtain

Grzywka „zasłonka” to świetny wariant, który oferuje stylowy i pasujący na każdą okoliczność wygląd oraz będzie odpowiedni dla różnych typów włosów, oraz kształtów twarzy. Dłuższy bob pozwala na prowadzenie eksperymentów z teksturami oraz warstwami, a „curtain bangs” wprowadza subtelny akcent podkreślający piękno całej kompozycji. Bez względu na to czy preferujesz dłuższą, czy krótszą grzywkę.

Dłuższy prosto ścięty ombre lob z grzywką curtain Long bob z curtain bangs dla owalnej twarzy i prostych włosów z refleksami Long bob z grzywką kurtynową i pasemkami na przodzie Long bob z krótką kurtynową grzywką Proste włosy blond long bob z grzywką zasłonką i balejażem Teksturowany dłuższy bob lata 70 z curtain bangs i delikatnym balejażem Wymiętolony long bob z dłuższą grzywką kurtynową Długa wywinięta grzywka kurtynowa dla gęstych czarnych włosów Długi postrzępiony bob z grzywką na dwa boki, popielaty blond Długi postrzępiony bob z rzadką grzywką zasłonową dla cieńszych czerwonych włosów

Propozycja fryzur lob z grzywką

Blond włosy, fryzura lob na prosto Gęste brązowe falujące włosy lob z grzywką ściętą na prosto Fryzura lob z grzywką dla cienkich ciemnych włosów Fioletowo czarne włosy lob z grzywką na czoło Brązowe włosy z refleksami i delikatną grzywką zasłaniającą czoło Różowe ombre na fryzurze long bob z grzywką prosto przyciętąSombre na fryzurze lob z grzywką stylizowaną na jeden bok Ruda fryzura lob z długą grzywką na bok Blond lob z pasemkami i grzywką czesaną na boki Lob do szyi z grzywką na skos, lśniące włosy