Long bob czyli dłuższy bob

LONG BOB

Niezależnie od typu twarzy, to cięcie pasuje niemal każdej. Wydłużona wersja bob jest uniwersalna i elegancka. To właśnie przedziałek nadaje jej wszechstronność, dzięki czemu wygląda dobrze w każdej sytuacji.

Dowolność w układaniu przy takim cięciu jest ogromna. Włosy podwinięte do środka. Przedziałek w różnych odległościach przez środek a innym razem z boku.

Obcięte włosy sięgają do obojczyków.

Nadanie kolorów włosom bardzo dobrze sprawdzi się. Dobierz tylko do typu urody i wybierz swój kolor, który najbardziej do Ciebie przemawia.
Pasemka, refleksy, balejaż czy też koloryzacja long bob blond, są super. Fale i proste long boby zawsze są na czasie.

Komu pasuje long bob?

Idealnie zgrywa się z twarzą owalną i okrągłą i optycznie je wydłuży. Przy twarzy podłużnej proponuje się wykorzystać boba sięgającego do brody.

Czy long bob odejmie lat?

Twarzowa fryzura odmłodzi. Jest prosta w stylizacji. Nie ma na nią przedziału wiekowego. Z grzywką czy bez każda wersja jest kobieca.

Jak ułożyć long boba?

Możesz wybrać przedziałek na środku lub na boku. Wybranie long boba też jest modną opcją. Long boba możesz mieć gładko zaczesanego lub po prostu w dawnym stylu – podwiniętego do środka.

 

Fryzura typu long bob Fryzura long bob fale Long bob z grzywką Sombre long bob

LONG BOB Z GRZYWKĄ

Dobrze czujesz się z grzywką i lubisz dłuższe włosy, to long bob też może być dla Ciebie. Obcięcie grzywki na wprost, na bok lub typu curtain bang to jedne z opcji do wykonania.

Długi bob z grzywką Fryzura long bob z grzywką Long bob na brązowych włosach Long bob z grzywką i ombre Long bob cieniowane włosy Long bob z prostą grzywką Długa grzywka uczesanie long bob Long bob z grzywką

LONG BOB ZMIERZWIONE FALE – BOB BEACH WAVES

Jest to fryzura z pozoru wyglądająca jak nie uczesana. Dobry spray do teksturyzacji pomoże osiągnąć efekt nieładu. Postrzępiony long bob ułatwi modelowanie. Przy braku sprayu wykorzystaj piankę. Wtedy włosy wystarczy pognieść.

Długie cieniowane fale Long bob z grzywką curtain bangs rude włosy Fale włosy blond do ramion Fale grzywka curtain bangs

LONG BOB I WARKOCZE

Włosy już podcięłaś na dłuższego boba. Teraz przyszła kolej na warkocze w tej wersji. Możesz je spleść z jednej lub obu stron. Są to bardzo odmładzające fryzury.

Elegancka fryzura lob z warkoczem Upięcie fryzury dłuższego boba Long bob z warkoczem na przodzie Proste uczesanie do ramion z warkoczykami Fryzura long bob z warkoczem i kokiem Fryzura z warkoczem na boku Modna fryzura long bob z warkoczem Fryzura sombre z warkoczem

LOBO BOB PODPIĘTY

Włosy masz podcięte na long bob i czasami potrzebujesz szybkiej zmiany. No i masz od ręki. Wystarczy, że z tyłu zbierzesz włosy w dolny lub górny kok i wyglądasz inaczej.
Do tego wykorzystasz odpowiednie wsuwki. Elegancko i wytwornie wyglądasz na daną okazję okolicznościową.

Podpięta fryzura long bob z grzywką na boki Uczesanie long bob na lato Fryzura long bob z kitką Long bob podpięty Upięcie fryzury do ramion Upięcie long bob z grzywką Podpięty long bob Upięcie long bob sombre

LONG BOB CIENIOWANY

Masz zbyt gęste włosy i pytasz co dalej? Proponuję cieniowanego long boba. Włosy z przodu stylista świetnie wycieniuje. Nie będzie ich podcinał dołem. Uzyskasz całkiem inne spojrzenie na fryzurę. A z niej wykonasz również inne stylizacje. Wszelkie możliwe uczesania będą do wykonania. Ten typ cięcia przy długich włosach jest wspaniały.

Cieniowany long bob Wycieniowane blond włosy Wycieniowana fryzura z włosów do ramion Fryzura long bob z grzywką na boki

Bardzo uniwersalna i praktyczna fryzura pozostaje z nami na dłużej. Pasuje do każdego typu włosów: cienkie, grube, falowane czy proste. Rodzaje stylizacji pomogą dopasować uczesanie do twarzy.

Uniwersalność fryzury polega na tym, że w chwili, gdy chcesz mieć włosy podpięte, po prostu je podpinasz. Stylizujesz long boba według własnych potrzeb.

Czy grzywka pasuje do long boba?

Long bob nie stawia warunków. Grzywka pasuje do takiego cięcia. Ważne tylko czy będzie odpowiadać Tobie i czy po prostu będzie Ci w niej super. Może być rozdzielona przedziałkiem lub nachodzić na czoło.

Z kim po drodze z long bobem?

Ogólnie można powiedzieć dla każdego. Samo cięcie dopasujesz do kształtu twarzy. Z okrągłą twarzą proponuje się przedziałek przez środek dla wyszczuplenia konturów. Kwadratowa poszuka cięcia z asymetrią. Przy cienkich włosach long bob jest wybawieniem. Włosy zyskują wizualnie na objętości.

Dla kogo cieniowany long bob?

Z pewnością będzie pomocny dla osób z gęstymi włosami. Fryzura nabierze lekkości. Dopiero rozmowa z fryzjerem da przekonanie czy ten rodzaj cięcia będzie pasował.

Jak czesać long boba?

Fryzurę dobierzesz do potrzeb w danej chwili. Tradycyjny long bob jest bardzo szybki do stylizacji. Włosy możesz wyprostować, pofalować lub podwinąć do środka na dawny styl.
Grzywkę dopasuj do fryzury. Zarówno po skosie, jak i z przedziałkiem w różnych miejscach będzie dodawać elegancji. Morskie fale pozostaną z nami w tym sezonie. Samo wykonanie nie powinno być problemem. Dobra pianka i ugniatanie rękoma da ten efekt. Warunkiem dobrej fryzury long boba jest to, aby fryzjer dopasował cięcie do twojej aparycji i wydobył piękno.