Miedziane włosy, wspaniały kolor

Jesienią Panie bardzo często stawiają na rudy kolor włosów. Miedziany odcień włosów jest wyjątkowo elegancki, który ciężko przebić, zwłaszcza o porze roku, gdzie wszystko dookoła nabiera kolorytu. Modne stało się łączenie kolorów np. dominującym trendem, stały się miedziane refleksy czy pasemka na ciemnych włosach. Jasne karnacje z naturalnymi blond włosami tutaj również nie są poszkodowane i uroczo prezentuje się miedziany blond.

Miedziany kolor włosów nie ma żadnych ograniczeń co do długości włosów i sprawdzi się dla krótkich, jak i długich uczesań. Największym problem natomiast może się dobór odpowiedniej farby do włosów. Z tym na szczęście można łatwo się uporać w dobie portali z opiniami od zadowolonych klientek :).

Balejaż miedziane włosy Ciemny miedziany balejaż Ciepły miedziany odcień włosów Intensywny miedziany odcień włosów Krótka fryzura z miedzianymi włosami Krótka miedziana fryzura Miedziane blond włosy do ramion Miedziane refleksy na długich brązowych włosach Miedziane włosy fryzura z grzywką na boku Miedziany blond włosów Miedziany bob z refleksami Miedziane ombre na ciemnych włosach Naturalne refleksy miedziane blond włosy Ombre miedziano czerwone włosy Ombre miedziany blond do ramion Pasemka miedziane długie włosy

MIEDZIANY KOLOR WŁOSÓW

Miedziany kolor wymaga pewnych poświęceń. Jednak prawidłowa pielęgnacja takich włosów cieszy oko na dłużej. Kiedyś osoby z rudymi włosami miały wielkie kompleksy.

A teraz proszę. Miedziany kolor bryluje w świecie modnych uczesań. Zanim wykonasz koloryzację, sprawdź, czy karnacja skóry nie pokłóci się z tym zabarwieniem.
Z palety barw a jest dość spora, możesz wybrać coś dla siebie. Zimny typ urody może wybierać wśród jasnych rudości. Dla ciepłego typu urody proponuje się kasztan i mahoń.

Rudości komponują się świetnie z zieloną i niebieską tęczówką. Kolor ten wybierają kobiety, które chcą być zauważone. Pielęgnacja włosów powinna być pod ciągłym nadzorem. Kolor szybko wypłukuje się. Długość włosów przy rudościach pozostawia się do wyboru danej osoby. Zwykle są to włosy długie i półdługie.
Krótkie też nieźle wyglądają.

Proste i falowane dalej ciągle modne. Tycjan, marchewkowy, kasztanowy, truskawkowy, czy też łączony z refleksami wybór jest ogromny. Jeśli jeszcze zastosujesz ozdobne dodatki typu wsuwki, klamry da to dodatkowy wymiar rudości.