Sombre miodowe

Miodowe przejście sombre na jasno brązowych włosach Miodowe sombre na brązowych kręconych włosach Miodowe sombre na ciemnych naturalnie kręconych włosach Sombre miodowe na długich brązowych cienkich włosach Sombre miodowe na długich włosach falujące końcówki Miodowe sombre na naturalnych długich brązowych włosach Miodowo brązowe sombre blond włosy do ramion Miodowo popielate sombre fryzura do ramion brązowe włosy Miodowy blond sombre na brązowych włosach fryzura bob Złoto miodowe sombre na długich prostych włosach

Jedną z koloryzacji, które wpisują się w trendy modowe, jest sombre miodowe. Samo rozjaśnianie rozpoczyna się już blisko skalpu od góry głowy i efekt ten wygląda bardzo naturalnie.
Jest to bezpieczna koloryzacja, gdyż możesz użyć farb bez amoniaku. A jak sama wiesz im mniej chemii tym lepiej dla włosów.

Jaka długość powinna być najlepsza. Tu masz niespodziankę. Wiele uczesań będzie z możliwością wykonanego sombre. Ale najlepiej wyglądają włosy długie, półdługie i średnie.

Włosy krótkie obcięte ciut dłużej można też stylizować, ale obcięte bardzo krótko nie dadzą ładnego i spodziewanego efektu.

Co do sombre miodowego wybór z palety barw jest ogromny. Tak samo, jak w naturze spotkasz wiele odcieni miodu. Wybór palety koloru uzależnij od koloru własnych włosów.
Potem dobierz, w jakim będzie Ci najlepiej.

Masz cienkie włosy i na pilnie potrzebujesz dłuższe włosy. Nie ma problemu. Do kupienia są także i włosy 100% naturalne.

Możesz zastosować metodę kanapkową polegającą na łączeniu na taśmie naturalnej włosów o szer. 4 cm. Jest to metoda zwana Tape- on, Tape- off.

Kolory dobierasz sama. Duża wygoda w noszeniu i są naturalne. Bez użycia dodatkowego sprzętu. Można zakładać wielokrotnie. Zwykle do 4 miesięcy.
Efekt zadowalający przerośnie oczekiwania.