Modne fryzury włosy półdługie

Nieśmiałymi krokami krótkie włosy wychodzą ze swojej najwyższej popularności. Stopniowo wypierane są przez odrastające włosy, sięgające maksymalnie do ramion. Takiej długości kłaki nie stają się jeszcze problematyczne w prawidłowej kondycji i zabierają niewiele więcej czasu do swojej pielęgnacji. Poniżej przedstawiamy kilka fotek modnych fryzur wykonanych z włosów półdługich. U nas również znajdziecie osobne galerie włosów do ramion i nie tylko.

blond włosy do ramion z grzywką
Włosy półdługie są bardzo modną długością wśród pań. Szerokie grono zwolenniczek fryzur z włosów półdługich potwierdza spostrzeżenia stylistów fryzur. Jest to pasująca długość dla każdego rodzaju twarzy. Wystarczy tylko wybrać odpowiednią fryzurę.

Oto kilka najmodniejszych fryzur z włosów półdługich.

Fryzura lob

Bardzo modna długość włosów z jasnymi refleksami. Kolorystykę dobieraj do swojej cery. Lob bardzo ładnie prezentuje się na włosach pofalowanych.

Falowane do ramion

To jest bezwzględny hit tego sezonu. Długość dodająca objętości i piękny blask włosom. Przy odpowiedniej pielęgnacji i stylizacji zyskujesz na eleganckim uczesaniu.

Prosty bob

Dół włosów można równo obciąć maszynką na prosto. Zwykle długość sięga do ucha. Uczesanie może być zgrane z różną kolorystyką.

Fryzury półdługie na prosto

Fryzura, którą zwykle mamy z natury. Długość jest wystarczająca, ponieważ włosy możesz prostować prostownicą. Z reguły utworzony przedziałek na boku ładnie łączy się z włosami, tworząc małą asymetrię.

Loki z półdługich włosów

Super wychodzą na tej długości włosów. Możesz je wykonać za pomocą wałków o odpowiedniej grubości, która Tobie odpowiada lub za pomocą lokówki. W wyniku takiego zabiegu otrzymasz piękną fryzurę.

Artystyczny nieład z grzywką

Fryzura ujęła swoim pozornym bałaganem na głowie. Roztrzepane palcem włosy delikatnie podnosisz ku górze i fryzura sama się układa. To samo wykonujesz z grzywką.

Cieniowane półdługie włosy

Mając w zasięgu dobrego stylistę, z pewnością dobrze wycieniuje Ci włosy. Dobrze będą układać się nie tylko przy twarzy, ale również na całej głowie.
Fryzura zyska na objętości.

Półdługie z warkoczami

Tak warkocze, ciągle wiodą prym w uczesaniach. Możesz je czesać z każdym pomysłem, który przyjdzie do głowy. Piękne wianki wokół głowy, zaplecione tylko górą, z boku, z przedziałkiem czy też bez.

Koloryzacja sombre

Sombre ma ogromne tłumy zwolenniczek. Pięknie wykonane dodają ogromnego uroku rozjaśnianym włosom. Przy tym kosmki zyskują na optycznej grubości i lekkości.

Zbierając w całość, co wiemy o długich włosach, stwierdzam, że fryzury półdługie zgrywają się z każdym kształtem twarzy. Jedynie stylista pomoże dobrać ją do danej osoby. Bardzo duże możliwości w czesaniu z takiej długości wspomaga tworzenie nowych uczesań.