Modne fryzury 2024

Tak jak współczesność niesie ze sobą liczne niespodzianki, tak i obszary mody, w tym fryzjerstwo, stale zaskakują nas pozytywnie. Nowe trendy w stylizacji włosów obejmują wszystkie długości włosów. Odkryjemy zarówno popularne stylizacje krótkich fryzur w stylu pixie, jak i staranne upięcia na bardzo długich włosach, które coraz częściej ozdabiane są warkoczem bokserskim lub wiązane w elegancki kucyk Barbie. W tym sezonie szczególną popularnością cieszą się intensywne miedziane odcienie włosów, mieszczące się na granicy ciemnego blondu i jasnego brązu.

Modne fryzury z krótkich włosów

Pixie Cut

Krótkie włosy to wielka ulga dla ich właścicielki, oferuje znaczne oszczędności czasu i możliwość gruntownej regeneracji skóry głowy. Stylizacja pixie, mimo swojego zadziornego wyglądu dzięki cieniowanym pazurkom, jest w tym sezonie urozmaicana przez grzywki. Grzywki mogą zasłaniać częściowo czoło lub być uniesione do góry. Przy dłuższych wariantach tej fryzury można się pokusić o modną w tym sezonie grzywkę na jednym boku. Asymetryczna grzywka, dłuższa czy krótsza, nie sprawia kłopotów przy porannych poprawkach.

Modna miedziana fryzura pixie cut z grzywką Modna mikro grzywka pixie cut Modna odmładzająca bardzo krótka fryzura pixie Modna potargana fryzura pixie cut Modna punkowa fryzura pixie cut Modny szampański blond pixie z długą grzywką

Krótki, mikro bob

Fryzura bob od lat nie ma sobie równych pod względem uniwersalności. Ta fryzura pasuje niemal każdej kobiecie, oferując nieskończoną ilość twarzowych wariantów. W tym sezonie popularny staje się przedziałek na środku oraz wygładzony wygląd włosów od samego czubka głowy aż po końce. Taki styl często utrwala się żelem do włosów, nadającym efekt wiecznie mokrych włosów.

Bardzo krótki bob z przedziałkiem na środku, koloryzowane końcówki włosów Gładko zaczesana fryzura bob, włosy ombre Koloryzowane pasemka, prosty bob do linii żuchwy Krótka fryzura bob z ciemnobrązowych włosów o jednakowej długości Modna krótka fryzura bob z szarych włosów Modna krótka fryzura bob włosy jednakowej długości

Modne fryzury z półdługich włosów

Grzywka na boku (Side-swept)

W salonach fryzjerskich dużą popularnością cieszą się grzywki modelowane na jedną ze stron. Często najdłuższą częścią fryzury jest właśnie grzywka, podczas gdy boki głowy bywają wygolone. Do uzyskania falującej grzywki niezbędna będzie szczotka do włosów, a dla mniej okiełznanych włosów przydatny będzie żel lub pianka.

Bardzo długa grzywka na bok pixie cut Modna długa grzywka dla kasztanowych włosów z refleksami Modna zamieciona grzywka na bok z koloryzacją ombre blond Modne krótkie włosy ombre z dłuższą grzywką Modne miedziane włosy za ramiona z grzywką na boku

Fale (Beach Waves)

Efekt naturalnych falujących włosów zyskał swoją nazwę od plażowych fal, które często kształtują się po dniu spędzonym na plaży. Można je uzyskać zarówno przy pomocy lokówki, jak i specjalnych preparatów do stylizacji włosów. Ważne jest, aby fale wyglądały naturalnie i lekko.

Modne fryzury z długich włosów

Warkocz bokserski (Boxer Braid)

Boxer Braid, czyli warkocz bokserski, to fryzura, która zyskała popularność wśród sportowców ze względu na swoją wygodę i trwałość. Warkocze te zaczynają się u nasady głowy i biegną przez całą długość włosów, tworząc efektowne, plecione pasma.

Kucyk Barbie (Barbie Ponytail)

Elegancki i zadbany kucyk Barbie to fryzura, która sprawdza się zarówno na co dzień, jak i na wyjątkowe okazje. Klasyczny kucyk umiejscowiony na czubku głowy, z idealnie wygładzonymi włosami, nadaje się idealnie dla osób lubiących prostotę i styl.