Mysi blond

Na pozór wydaje się, że ten kolor jest nie za bardzo ciekawy. Lecz gdy bardziej zorientujemy się w temacie, okazuje się, że kolor ten jest bardzo naturalnym i przyjaznym dla twarzy.
Tym bardziej jeśli wybierzemy tonację, która będzie tworzyć piękny duet twarz – włosy.

Mysi blond to wybór bardzo szerokiej skali barw. Zaczynając od beżu, ciemnej popieli czy jasnego brązu wszystkie kolory nadają elegancji i szyku.

JAKIE BARWY DAJĄ MYSI BLOND?

Wydawałoby się, że tylko szary. A tu proszę duża skala.
Należą do nich:
– ciepły miodowy
– jasny brąz
– jasny beż
– jasny blond
– ciemny blond
– chłodny blond

Wykonanie koloryzacji w profesjonalnym zakładzie da gwarancję dobrze wykonanej usługi. Często wykorzystywany jest ciemny mysi blond.
Ładnie scala się z oprawą oczu oraz karnacją twarzy. Inną zaletą jest mała widoczność odrostów. Ciemny mysi blond proponuje się paniom o kolorze jasnego brązu lub średniego blondu.
Brunetkom lub szatynkom poleca się ciemny blond. Przejście na ten kolor to spore wyzwanie dla specjalisty. Ponieważ musi on cofnąć poprzednie koloryzacje a dopiero potem prawidłowo rozjaśnić. A potem zastosować farbę o tonacji ciemnego naturalnego blondu.

CIEMNY MYSI BLOND

Jest mniej problemowy przy właścicielkach naturalnych jasnych włosów. W takim przypadku nie potrzeba żadnych wstępnych zabiegów.
Wystarczy pofarbować włosy odpowiednią farbą z palety barw dającą ciemny mysi blond.

JAK UZYSKAĆ POPIELATY MYSI BLOND?

Popielaty mysi blond również ma kilka tonów w swojej skali. Sprawdza się przy łączeniu z bardzo jasnym beżem.
Szczególnie dobrze prezentuje się u pań lubiących dynamiczną oprawę oczu. Mocno podkreślone brwi i rzęsy.
Makijaż zgrany jest z powstającą koloryzacją włosów.

SKALA TRUDNOŚCI W WYKONANIU POPIELATEGO BLONDU

Zadanie do łatwych nie należy. Jednak jest do wykonania. Najpierw usuwa się zbyt ciemny kolor z włosów. Potem należy wykonać delikatne pasemka łączące kolor beżowy z popielatym. Wskazane jest też użycie tonera w celu pozbycia się żółtych odcieni powstających przy rozjaśnianiu.

SOMBRE LUB OMBRE

Naturalny mysi blond daje super przygotowanie do wspomnianych wyżej koloryzacji. Szeroki wybór z palety barw daje naprawdę sporo możliwości.
Dostosować można z łatwością do każdej karnacji skóry i oprawy oczu. Dlatego też śmiało można wykorzystać do fryzur typu ombre czy sombre.
A mniejsza widoczność odrostów w zupełności przemawia za tym wyjściowym kolorem.

PIELĘGNACJA MYSICH WŁOSÓW

Z racji tej, że była ingerencja we włosy to i pielęgnacja musi być prawidłowa. Zastosowanie odżywek i masek jak najbardziej jest potrzebne.
Przywrócenie głębokiego nawilżenia włosom to pierwszy warunek. Jeśli obawiasz się złego wykonania, udaj się do dobrego salonu.

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby wspomóc się naturalnymi metodami w pielęgnacji włosów. Nie zapominaj o tym, że dobre odżywianie od środka dokarmi też włosy.

Bardzo krótkie blond włosy z refleksami o tonie niższym Beżowe refleksy blond na długich włosach Białe mysi blond ombre na czarnych włosach Białe refleksy blond na czarnych włosach Blond mysi dla brunetki balayage Blond naturalny mysi balayage z delikatną ramką wokół twarzy Blond refleksy na średnim strzyżeniu dla 40-latek z grzywką Blond włosy z ciemnymi refleksami Brązowe z bardzo jasnymi blond refleksami Brązowy blond baleyage długa fryzura z cienkich włosów Bronde z blond pasemkami Chłodny popielaty blond baleyage z włosami babylights Ciemne włosy, popielaty blond z refleksami Ciemny brudny blond balayage Ciemny popielaty blond baleyage na długie włosy Ciemny popielaty blond o odcieniach szarości Ciemny popielaty brązowy bob z blond refleksami Mysi blond na bardzo długich włosach Delikatny grzybowy blond z ciemnymi odrostami Długie włosy w kolorze miodowego espresso rozświetlające twarz z pasemkami Dymny blond dla ciemnej brunetki, odwrócone ombre Dymny jasny popielaty blond, długie fale Falowane włosy w kolorze brudnego blondu do ramion Grzybowo popielaty blond z ombre przy nasadzie Ładnie ułożony bob, mysi blond z pasemkami Łatwy w utrzymaniu mysi blond, falowane końcówki Lśniący popielaty blond baleyage z bardzo delikatną grzywką Mysi blond na bardzo długich włosach Mysi blond w kolorze czekoladowego brązu Mysi blond z refleksami do ramion Niejednorodny mysi blond na długich włosach Piaskowy blond z pasemkami baleyage Popielate blond włosy ze stłumionymi tonami mysi blond Popielate refleksy mysi blond na czarnych włosach Popielato błękitne baleyage, jasny akcent na ciemnych czarnych włosach Przydymiony mysi blond z delikatnym rozjaśnieniem Srebrne blond pasemka na ciemnobrązowej bazie Srebrny mysi blond z delikatnymi falami Średnia długość ciemny mysi blond baleyage na prostych włosach Średni ciepły blond baleyage ombre Średnio ciemne włosy z popielaty blond i szarymi końcówkami Subtelne grzybowy blond na ciemnobrązowych włosach Subtelne popielate mysi blond pasemka Wielowymiarowy grzybowy blond, fryzura do ramion Włosy do ramion z refleksami tytanowy blond Wymuskany grzybowy popielaty blond balayage Wyprany musi blond ombre na włosach do łopatek Złoty mysi blond na bardzo długich falujących włosach