Naturalny blond

Prawda jest taka, że naturalny blond jest super. Niejedna brunetka z zazdrością patrzy na piękny kolor blondu. Ale cóż nie po to jesteśmy tutaj, aby biadolić. Jeśli chcesz być blondynką, działaj rozsądnie.

KOMU DOBRZE W NATURALNYM BLONDZIE?

Wielu osobom będą pasowały blondy. Ponieważ na rynku dostępne są różne odcienie. A ich dopasowanie wcale nie koliduje
z cudem. Do Ciebie będzie należeć wybór, jakiej tonacji ma być barwa np. ciepłej czy zimnej. Nie bez wpływu pozostaje karnacja skóry czy też tęczówki oczu.

KOMU PASUJE JASNY BLOND?

Oczywiście dla naturalnych blondynek. Które wyglądają bardzo dostojnie, a zarazem delikatnie.
Uwielbiasz blond włosy, a Twoje są ciemniejsze to i tak ten problem jest do rozwiązania. Dobry fryzjer pomoże wybrać kolor farb
i po sprawie.

CO WYBRAĆ CIEPŁY CZY CHŁODNY BLOND?

Ciepły blond bardzo sprawdza się latem. Wiele z nas jest naturalnie opalone, a ciepły blond staje się dopełnieniem. Natomiast gdy masz bladą karnację, będziesz dobrze wyglądała w zimnym odcieniu blondu. Przy cerze naczynkowej również będzie można zastosować chłodny blond.

WARUNKI DO SPEŁNIENIA PRZED KOLORYZACJĄ CIEMNYCH WŁOSÓW NA BLOND

Zadbaj o prawidłowe nawilżenie włosów. Nie przechodź szybko na jasny blond. Zastosuj stopniowe odbarwianie pasm.
Bardzo pomocne jest stosowanie tonerów. A także z pomocą przyjdzie koloryzacja ombre.

WYBÓR FARBY

Bardzo uważnie czytaj skład farby. Postaw na ekologię. Dokładnie sprawdź numer farby i dowiedz się, czy to jest ta właściwa.
Niech będzie to różnica 1- 2 tonów od własnych.

KTO WYKONA KOLORYZACJĘ?

Jeśli to będzie sprawdzony fryzjer obawy, masz z głowy. Z farbowaniem w domu może być pewne ryzyko. Ale do opanowania.
Razem z przyjaciółką możecie stanąć na wysokości zadania. Przy domowym farbowaniu nie doprowadź do uzyskania żółtego koloru.

PIELĘGNACJA WŁOSÓW BLOND PO FARBOWANIU

Dobrym sposobem jest stosowanie płukanek. Po myciach szamponem stosuj również odżywki. Co jakiś czas wskazane są maski.
Pamiętaj tylko o doborze kosmetyków, które są pomocne po koloryzacji.

WNIOSKI

Wykonanie blondu jest możliwe. Zachowaj tylko odpowiednią skalę. Nie ryzykuj gdy spodziewasz się, że intuicyjnie coś będzie nie tak. Zaufaj specjaliście.

Balejaż na naturalnych blond włosach do ramion Balejaż na prostych blond włosach do ramion Długie kręcone naturalne włosy blond Długie naturalne blond włosy zaczesane na bok Krótkie proste naturalne włosy blond Naturalne włosy blond z grzywką curtain Naturalnie wyglądające ciemny blond włosy z jasnymi pasmami Naturalny rudy blond Naturalny zimny blond falowane końcówki Prosta fryzura do ramion z blond włosów Rozjaśniane naturalnie wyglądające ciemny blond włosy Włosy farbowane na naturalny blond