Odmładzające krótkie fryzury pixie

Już kolejny sezon wśród Pań królują super krótkie fryzury pixie. Nie ma co się dziwić, ponieważ stylizacja tak krótkich włosów wymaga dużo mniej czasu,  a jak wiadomo. Czas teraz najbardziej się liczy. Dzięki pixie mamy super wygląd i dużo czasu. Bogata ilość produktów do stylizacji krótkich włosów stwarza możliwości do unikalnego wyglądu.

Krótkie włosy można bardzo dokładnie wymodelować, jak i mocno rozczochrać. Każda z tych decyzji będzie wyglądać niesamowicie, a ilość zastosowanych kosmetyków do stylizacji włosów jest znacznie mniejsza, co mogą potwierdzić panie o dłuższych włosach ;).

Utrzymanie pięknego wyglądu krótko ściętych włosów ma swoją główną wadę. Niezbędna jest wizyta w salonie  fryzjerskim co cztery – pięć tygodni, inaczej fryzura zaczyna wymykać się spod kontroli. Zamieszczona tutaj galeria fryzur pixie może pomoże Was przekonać do krótkiego cięcia.

Komu pasuje pixie cut?

Pixie cut ma wiele opcji cięć. Jeśli masz głowę o regularnych rysach, kształtną szyję i nie masz kompleksu z uszami, to taka stylizacja jest do przemyślenia.
Można wykonać ją na włosach prostych, falowanych czy kręconych.

Jaki to styl pixie cut?

Włosy cięte na krótko z tyłu i po bokach. Nasada jest zwykle dłuższa. Mile widziana grzywka z każdą wersją, ale dopasowana do rysów twarzy.

Czy fryzura pixie cut jest modna?

Pixie cut ze względu na niesamowite możliwości i pomysły na stylizację jest dalej na topie. Ta fryzura nie ma wieku. Idealna nie tylko dla cienkich włosów.