Okolicznościowe fryzury z kręconych włosów

Kręcone włosy jakby były stworzone na imprezy okolicznościowe! Luźno puszczone loczki wzdłuż twarzy są doskonałym wyborem na sylwestra, studniówkę, a nawet na wesele. Dodają niesamowitej elegancji i uroku.

Romantycznie upięta grzywka z luźno opadającymi lokami świetnie wkomponowuje się w wieczór pełen magii. Natomiast wysoki kok z kręconymi pasmami nada szyku i sprawia wrażenie stylizacji dużo bardziej skomplikowanej, niż jest w rzeczywistości.

Przygotowanie kręconych włosów na wesele, sylwestra czy studniówkę

Przed wykonaniem pierwszych zabiegów na włosach upewnij się, że są optymalnie nawilżone. Regularne stosowanie odżywek i masek do kręconych włosów umożliwią utrzymanie zdrowego wyglądu włosów.

Przy stosowaniu ciepłych narzędzi do stylizacji loków zabezpiecz włosy przed nadmierną temperaturą. Zbyt wysoka temperatura może uszkodzić nieodwracalnie strukturę włosa.

Do utrzymania doskonałego wyglądu fryzury przez całą imprezową noc z pomocą przyjdą pianki, lakiery czy oleje do włosów. Które będą najlepsze? To już jest indywidualna kwestia i wymaga testowania. Udanej zabawy!

Cieniowane luźne kręcone włosy uplecione w warkocz Krótki bob z kręconych włosów z warkoczykami na przodzie Kręcone jasny brąz włosy, upięte w kok z długimi luźnymi loczkami Kręcone włosy na wzór warkocza francuskiego z brokatem Kręcone włosy uniesione do góry z warkoczykami na boku Kręcone włosy z przedziałkiem na środku i upięciem Luźne kręcone brązowe włosy z refleksami blond, upięte opaską Miedziane kręcone włosy z niskim upięciem, ozdoby perły Upięte kręcone włosy spinką w kwiatki, luźne kręcone paska wzdłuż twarzy Warkocze na długich kręconych włosach ombre blond