Ombre na krótkich włosach 2024

Zapraszamy do zapoznania się z najdłużej utrzymującym się trendem kolorystycznym, czyli ombre. Na pewno będziesz zadowolona decydując się na jeden z kolorów, który tutaj przedstawiamy. Jasny blond, karmelowy czy może niebieski? Na pewno znajdziesz kolor, który Cię odzwierciedla.

Ombre otwiera drogę do bawienia się kolorami, a ich kombinacje są praktycznie nieograniczone. Możesz wybierać między popularnymi odcieniami np. ciemnobrązowy lub złotawy miód, albo „pójść” w bardziej unikalne odcienie, takie jak wiśnia, róż czy intensywny kolor złota.

Coraz bardziej zauważalne są odcienie metalicznej platyny czy intensywna czerwień.Odwrócone ombre na krótkich włosach Wiśniowe ombre na krótkich włosach Delikatne ombre na krótkich włosach do szyi Ombre na krótkich włosach brąz Zielone ombre na krótkich włosach Fioletowe ombre na krótkich włosach Modne ombre na brązowych krótkich prostych włosach Rude ombre na krótkich włosach Kolorowe ombre na bardzo krótkich włosach Odwrócone ombre na krótkich włosach Brązowe karmelowe ombre na krótkich włosach Ciepły blond ombre na krótkich włosach fryzura bob i brzoskwiniowe ombre na krótkich włosach Bordowe ombre na krótkich ciemnych włosach