Pasemka na brązowych włosach

Moda często powraca, a tak jest i w przypadku pasemek na brązowych włosach. Istnieje duża dowolność w doborze pasemek do swojej fryzury. Można zdecydować się na mocno kontrastowe zestawienie, które rzuca się w oczy, albo na bardziej subtelne, delikatne pasemka, sprawiające wrażenie naturalnego rozjaśnienia, jakby końcówki włosów zostały muśnięte słońcem.

Ważną zasadą przy wyborze koloru pasemek dla swoich włosów jest to, żeby przejście z ciemnych włosów wyglądało tak jakby, włosy stały się jaśniejsze od promieni słonecznych.

Modną techniką koloryzacji włosów jest również balayage, który wykonuje się za pomocą pędzla. Za jego pomocą nakłada się jaśniejsze odcienie farb niż nasze brązowe włosy. Dzięki tej technice uzyskuje się wymarzony efekt naturalności, a prawidłowo wykonana usługa wymaga odnawiania rzadziej niż raz na miesiąc.

Jaka długość włosów do wykonania refleksów?

Najlepiej, gdy są długie, ale nie ma reguły, wykonasz je także na krótkich.

Co daje wykonanie refleksów na brązowych włosach?

Nie widać odrostów. A gdy pojawiają się, to dobrze wplatają się w refleksy i wyglądają jakby były specjalnie tak wykonane.

Dlaczego wybrać dobrego fachowca?

Dokona super metamorfozy i odmieni wygląd twarzy. Ma szeroki wybór palety barw i dokona właściwego ich doboru.

Czy jasne refleksy na brązowych włosach są cool?

To naturalne rozjaśnienie daje włosom wygląd muśniętych słońcem. Jaśniejsze refleksy dodają młodości i energii kolorytowi twarzy.

Blond pasemka na ciemnych włosach Ciepłe refleksy na długich brązowych włosach Różowo złote refleksy na ciemnych włosach Długie kręcone brązowe włosy z blond pasemkami Jasne refleksy na ciemnych długich włosach Jasno czekoladowe refleksy na czarnych włosach Pasemka wzdłuż twarzy brązowe włosy Refleksy ciemny blond na ciemnych brązowych włosach Różowo złote refleksy na ciemnych włosach Słoneczne pasemka na długich brązowych włosach