Pasemka na krótkich włosach

Pasemka na krótkich włosach są bardzo polecane za względu na optyczne dodanie objętości kosmkom. Ze względu na naturalność chętnie wybieramy sombre lub refleksy. Balejaż zastosują osoby, które pragną mieć kolor blond, a ich kolorem wyjściowym są ciemne włosy. Jedynie należy pamiętać o doborze koloru pasemek do typu urody. Nie powinnaś sobie szkodzić.

Czy pasemka można wykonać na krótkich włosach?

Nie powinnaś się wahać. Ta długość włosów bardzo sprzyja wykonaniu pasemek. Odpowiedni dobór koloru odmłodzi twarz.

Jak wykonać w domu pasemka na krótkich włosach?

Do wykonania pasemek w domu potrzebne są:
– odpowiednio dobrana farba lub rozjaśniacz
– folia aluminiowa
– toner
– rękawiczki

Wykonanie:
– Oddziel spodnią warstwę kosmków.
– Wydziel cienkie partie włosów do pasemek i podłóż folię aluminiową.
– Na włosy nałóż rozjaśniacz lub farbę w odległości 1 cm od nasady włosów i delikatnie wyciągnij go ku górze.
Ma to dać płynne przejście.
– Zawiń folię i przejdź do kolejnej partii włosów.
– Sprawdzaj stopień rozjaśnienia włosów.
– Po upływie wskazanego czasu spłucz rozjaśniacz lub farbę.
– Jeśli zauważysz zbyt żółte włosy, zastosuj toner, który zniwelujemy niepożądany kolor.
– Na spłukane włosy nałóż odżywkę lub maskę.
– W celu domknięcia łusek włosów ostatnie płukanie wykonaj chłodną wodą.

BLOND PASEMKA NA KRÓTKICH WŁOSACH

Do wykonania są na jasnych i ciemniejszych włosach. Bardzo twarzowe pasemka idealnie rozświetlają lico. Fryzura zyskuje na sporej objętości.

REFLEKSY NA KRÓTKICH WŁOSACH

Bajeczne zestawienie delikatnych pasemek różniących się o 1- 2 tony od koloru wyjściowego czyni włosy z efektem 3 D. W ten sposób świetnie odświeża się każdy kolor kosmków.

JASNE PASEMKA NA KRÓTKICH WŁOSACH

Z pasemkami, które wyglądają, jakby były muśnięte słońcem. Zawsze wygląda się elegancko. Szybka do wykonania koloryzacja nie powinna sprawiać kłopotu.

PASEMKA NA CIEMNYCH KRÓTKICH WŁOSACH

Sposobów na wykonanie pasemek jest więcej. Po pierwsze możesz pokusić się o wprowadzenie kolorowych pasemek. Delikatne rozjaśnienie też jest modne.
A koloryzacja pasemkami blond z przodu daje ciekawą alternatywę dla rozświetlenia twarzy.

CZERWONE PASEMKA NA KRÓTKICH WŁOSACH

Modna kolorystyka idealnie zgrywa się na ciemnych a wręcz czarnych włosach. Bez względu na to, czy masz włosy falowane, czy proste. Pasemka w różnych odcieniach czerwieni daje Ci możliwość wyboru kolorystyki.

PLATYNOWE PASEMKA NA KRÓTKICH WŁOSACH

Świetna i na czasie koloryzacja sprawdza się na jasnych i ciemnych włosach. Należy jedynie zwrócić uwagę, jakim jesteś typem urody. Platynowy blond sprawdza się na chłodnym typie urody lato lub zima.

PASEMKA NA CZARNYCH WŁOSACH

Jeśli jesteś zwolenniczką blond pasemek na czarnych włosach, musisz wiedzieć, że trudniej wykonać to zestawienie, ale jest możliwe. Włosy do tej koloryzacji muszą być bardzo zdrowe i odpowiednio nawilżone. Razem ze stylistą fryzur możesz pokusić się o różną grubość pasemek i ustalić ich tonację.

BALEJAŻ NA KRÓTKICH WŁOSACH

Wykonanie balejażu daje Ci szeroki wybór koloryzacji. Wspaniałe efekty dodające objętości włosom aż proszą się o wykonanie blond pasemek. Twarzowe dobranie kolorów
i jednocześnie brak brzydkich odrostów to balejaż czyni fryzurę bardzo modną.

Czy możliwe są pasemka na bardzo krótkich włosach?

Jeśli postawisz na naturalne rozjaśnienie krótkich włosów, ich długość nie będzie miała znaczenia. Kolorystykę dopasuj jednak do własnego typu urody. Niech intuicja Ciebie nie zawiedzie.
Pasemka możesz wykonać w dowolnej wersji.

SOMBRE NA KRÓTKICH WŁOSACH

Ciekawa koloryzacja dająca naturalne przejście między kolorem bazowym a farbą. Sombre jest bardzo delikatną koloryzacją, przy której pasemka nakłada się kilka centymetrów od nasady włosów.

Delikatne pasemka na bardzo krótkich włosach z grzywką Delikatne pasemka na krótkich włosach z grzywką na boki Fioletowe pasemka na krótkich ciemnobrązowych włosach Jasne pasemka blond na krótkich gęstych włosach Jasne pasemka na brązowych włosach fryzura pixie Karmelowy balejaż z pasemkami na włosach do szyi Krótki bob z pasemkami złoty brąz Modne karmelowe pasemka na krótkich brązowych prostych włosach Niebieskie pasemka na krótkich czarnych włosach Odmładzające pasemka blond na ciemnych włosach zaczesanych do tyłu Pasemka blond na krótkich włosach do ramion Pasemka na krótkich włosach, fryzura bob Pasemka popielaty blond na czarnych włosach Różowe pasemka na krótkich białych włosach Szare pasemka na krótkich czarnych włosach Złoto różowe pasemka na ciemnych włosach