Perłowy i platynowy blond włosy galeria 2023

Wiele z Was zastanawia się, czy zmieniać sobie odcień blondu, a czy może nawet po raz pierwszy spróbować koloryzować sobie włosy na jasny kolor. Coraz to lepsze farby do włosów pozwalają nie tylko pofarbować włosy na blond, ale mamy też dostępną całą paletę odcieni blondu.

Modny kolor budzi zachwyt wśród płci pięknej. Celebrytki wręcz uwielbiają platynowy blond. Bardzo wymagający kolor przy odpowiedniej pielęgnacji czyni cuda z fryzurą.

Zanim rozpoczniesz przygodę z platynowym blondem, postaraj się zadbać o swoje naturalne włosy. Ich dobra kondycja ma decydujący wpływ na wygląd fryzury.

W wyniku farbowania mogą wystąpić małe niedogodności. Efekt żółtych włosów lub nieco przygaszona szarość włosów. Nie wolno dopuścić do zniszczenia włosów.

Komu sprawdzi się platynowy blond?

Z pewnością super sprawdzi się już na siwych włosach. Poza tym porcelanowa cera to zimny typ urody. A do tego niebieskie, szare, zielone tęczówki dopełnią wyrazistości przy platynowym blondzie. Ciepły odcień skóry nie zgrywa się z platynowym blondem. Chociaż sposób fryzury może dobry stylista wyczarować z palety barw.

Gdzie wykonać platynowy blond?

Najprościej można umówić się ze specjalistą. Zadba o prawidłowe czynności związane z wprowadzeniem włosów na platynowy blond. Innym sposobem jest farbowanie w domu.
Osoby o blond włosach mają do dyspozycji dopasowanie farby do planowego koloru oraz zastosowanie tonera, aby nadać prawidłowy odcień.

U brunetek i szatynek polecane jest stopniowe rozjaśnianie włosów. Ważny jest prawidłowy zakup farby. Pozwoli to uniknąć efektu szarych włosów. Jeśli takie wyjdą, spróbuj je ocieplić.
Wprowadź wówczas płukankę do blond włosów o kolorze różowym. Wykorzystaj kilka kropel do wody. Woda może być tylko nieznacznie różowa.

Poniżej przedstawiamy dla Was odmiany włosów w perłowej i platynowej odsłonie:

Balejaże blond są bardzo kobiece. Przyciąga wzrok. Dzięki farbom blond balejaż dodaje objętości.

Uzyskuje się pasemka w odpowiednich kolorach dobranych do koloru wyjściowego.

Sam sposób wykonania balejażu jest dość łatwy do wykonania. Tę czynność możesz zrobić z koleżanką w domu lub u fachowca.
Pokrótce. Wyodrębnia się cienkie pasemka i naciąga na folię. Potem nakłada się farbę. Po zawinięciu folii pozostawia się na czas wypisany w instrukcji.

Dobra wiadomość to taka, że blond pasemka z przodu twarzy rozjaśniają oraz odmładzają. Balejaże blond nie niszczą włosów.
Jednak dbać o każdy rodzaj włosów. Stosować odpowiednie kosmetyki do ich pielęgnacji.