Piaskowy blond na włosach galeria 2024

W palecie barw ocieni blondu między średnim blondem a jasnym popielatym blondem, znajdziesz perełkę koloru. Jest nią piaskowy blond.

Balejaż piaskowy blond na ciemnych włosach Biały piaskowy blond z refleksami na brązowych włosach

Ten bardzo kobiecy kolor kuszący elegancją bardzo ładnie rozświetla twarz, czyniąc ją młodszą. Przy takiej koloryzacji będziesz mieć szeroką gamę kolorystyczną.

Ciemny pustynny blond Ciepły piaskowy odcień blondu

Uniwersalną koloryzację można łączyć z ciepłymi i chłodnymi barwami. Tym bardziej że sprawdza się w każdej porze roku. Użycie kilku tonów ułatwia pielęgnację koloryzacji.

Długie włosy piaskowy blond z refleksami Jasny piaskowy blond długie włosy

Szczególnie porą letnią mimo obaw kolor nie żółknie pod wpływem promieni słońca, a tylko dodaje głębi i rozświetla fryzurę. A co zatem idzie właścicielka koloryzacji piaskowy blond, odmładza swoją twarz.
Przedziału wiekowego nie ma. Jeśli wyszłaś poza strefę młodzieży, nie obawiaj się wyboru pięknego koloru.

Krótkie włosy piaskowy blond z przedziałkiem Piaskowo miedziany odcień włosów blond

Komu pasuje piaskowy blond?

Piaskowy blond nie ma ograniczeń. Wszystko uzależnisz od wyboru podtonacji barw. Uniwersalność koloru nie wybiera koloru oczu. Wiemy, że piaskowy blond pięknie koreluje z jasną, porcelanową cerą.
Jednak nic nie stoi na przeszkodzie wprowadzenie koloru przy ciemniejszej karnacji.

Miodowo piaskowy balejaż na włosach Piaskowy blond z podświetleniem

Stosowanie ciepłych i zimnym tonów blondu będzie decydowało o końcowym efekcie koloryzacji. Duże znaczenie ma makijaż. Poleca się zwykle mocniejszy.
Co nie oznacza, że zastosowanie, łagodniejszego nie jest wskazane. Oczywiście wybór należy do Ciebie. Dlatego też na tym polega uniwersalność pięknego piaskowego blondu.

Wśród piaskowego blondu wyszczególnić należy kilka koloryzacji.

Należą do nich:

– ciemny piaskowy blond – zwykle proponuje się osobom, które stosują delikatny makijaż. Zarówno bardzo jasna karnacja skóry, jak i ciemniejsza będzie dobrze zgrywać się z tym ciemniejszym blondem.
Kolor taki pozwoli zauważyć idealną oprawę oczu.

– jasny piaskowy blond – świetnie zgrywa się z bardzo bladą, porcelanową cerą. Kolor będzie świetnie podbity przez słońce, które nie tylko rozświetli włosy, ale też odmłodzi twarz.

– beżowo- piaskowy blond – ten ciepły odcień będzie mieć powodzenie wśród osób, które pragną złagodzić rysy twarzy. A już brązowe lub piwne tęczówki będą dopełnieniem przy wyborze pięknego koloru.
Beżowo- piaskowy kolor styliści proponują łączyć też z dynamicznymi odcieniami.

– piaskowy blond sombre – to delikatne i łagodne łączenie kolorów. W końcowym etapie koloryzacji uzyskuje się piękną naturalnie wyglądającą fryzurę.

– piaskowy blond ombre – z tą koloryzacją można uzyskać idealną fryzurę.
Stylista ma możliwość zaproponowania Ci połączenia odcieniu ciemnego z jasnym. Ciemniejsze tony wyżej dają Ci większy wybór makijażu i jest dobrą bazą dla oprawy oczu i cery. Zastosowanie jaśniejszych barw nieco niżej nie tylko nie niszczy górnych partii włosów, ale jest dopełnieniem uzyskania pięknego piaskowego ombre.

– blond piaskowy z refleksami – szeroki wybór refleksów może spełnić Twoje marzenie co do wyboru. Użytym refleksem może być jasny blond, perłowy blond czy też siwy. Możesz też wplatać refleksy z ciemnego blondu lub mysiego blondu.

Po uzgodnieniu ze stylistą wybór koloryzacji świetnie zgracie z karnacją cery, rysami twarzy oraz z marzeniami.

Popielato piaskowy balejaż włosów blond Srebrno piaskowy blond

Czy piaskowy blond można wykonać w domu?

Naturalne blondynki nie powinny mieć kłopotu z uzyskaniem tego koloru. Wystarczy tylko dobrać odpowiednik, który spełni oczekiwania.

Brunetce proponuję udać się do dobrego stylisty. Po uzgodnieniu z klientką ustali stopniowe rozjaśnianie pukli. Zabezpieczy włosy przed zbytnim wysuszeniem.
A efekt piaskowego 3D będzie w zasięgu marzeń.

Zimno piaskowy blond włosy Żółto piaskowy blond falowanych włosów

Jak pielęgnować włosy z piaskowym blondem?

Przede wszystkim pielęgnacja polega na utrzymaniu ich w dobrej kondycji. Rozumiem przez to zdrowy wygląd gdzie nie widać rozdwojenia i matowych pukli.

Piaskowy brąz blond na ciemnych włosach Platynowo piaskowy blond

Zastosowanie szamponów do blond włosów jest bardzo polecane. Ostatnie płukanie wykonaj w chłodnej wodzie. Pozwoli to domknąć łuski włosa. Odżywki stosuj po lub przed myciem włosów.
Uzależnij to od ich porowatości. Zaprzyjaźnij się ze stosowaniem masek od potrzeb: proteinowe, humektantowe lub inne. Polecane są też płukanki z rumianku.
Gdyby niepokoiło Cię żółknięcie koloru, proponuję wprowadzenie srebrnej płukanki.

Co zyskasz, wykonując piaskowy blond?

Podkreślisz oczy, cera dostaje blasku. Rysy twarzy delikatnieją. Kolor jest łatwy w utrzymaniu.

Dla kogo piaskowy blond?

Jeśli będą dobrze dobrane odcienie koloru blondu, wówczas zwolenników będzie sporo. Jasna porcelanowa cera wręcz prosi się o piaskowy blond. Oliwkową karnację również ozdobi ten kolor.

Jaka koloryzacja dla piaskowego blondu?

Zarówno ombre i sombre będą wymarzonymi koloryzacjami. Przy ciemniejszych oczach idealny jest beżowo- piaskowy blond należący do odcieni ciepłych.

Jak uzyskać piaskowy blond?

Wszystko zależy od koloru wyjściowego. Blondynce wystarczy zakup farby piaskowy blond. Przy ciemnych włosach wizyta w salonie bardzo polecana w celu uniknięcia zniszczeń włosów przez dekoloryzację.