Popielate blond włosy galeria 2024

Popielaty blond jest obecnie bardzo modnym wyborem wśród palety kolorów włosów, chętnie wykorzystywanym przez panie. Ten kolor występuje w różnych odcieniach, zarówno jasnych, jak i ciemnych, co daje szeroki wybór możliwości stylizacji.

Dodatkowo, dodanie refleksów w popielatym blondzie może skutecznie rozświetlić twarz i dodać jej pełnego wdzięku blasku. To świetna opcja dla tych, którzy chcą odświeżyć swój wygląd i podkreślić naturalną urodę.

Dlaczego warto postawić na popielaty kolor?

Jasna cera w połączeniu z platynowym blondem idealnie zgrywa się kolorystycznie. A niedoskonałości na twarzy schodzą na drugi plan.

Komu pasuje popielaty blond?

Przyjmuje się, że kolor ten pasuje osobom o ciepłej karnacji. Idealnie sprawdzi się przy jasnych włosach lub u szatynek.

Jak uzyskać popielaty blond?

Wszystko uzależnione jest od koloru wyjściowego. Zabieg koloryzacji najlepiej wykonać u fachowca. Zabezpieczy włosy przed zniszczeniem. Zlikwiduje ciepłe odcienie farby, jeśli takie masz.
Przede wszystkim profesjonalnie wykona koloryzację na popielaty blond. Przy ciemnych włosach z pewnością trzeba będzie etapami podchodzić do farbowania.

Czy można wykonać popielaty blond w domu?

Najprościej, gdy jesteś blondynką. Przy tym kolorze wystarczy czasami użyć tonera. W innym przypadku najpierw stosuje się rozjaśniacz do włosów lub farbę rozjaśniającą.

Jeśli masz inny kolor włosów, proponuje się wykonać dekoloryzację. Podejść jest wówczas kilka. Zwykle jeden raz nie wystarcza.

Przedziału wiekowego nie stosuje się. Bez względu na wiek pasuje każdemu. Koloryzację na popielaty można wykonać na różne sposoby. Ombre, sombre czy refleksy do metody, które możesz wykorzystać przy farbowaniu. Łączenie jasnego i ciemnego blondu daje piękne zestawienie kolorystyczne. A do tego pięknie dobrane uczesanie tworzy idealną całość. Długie, półdługie, proste czy falowane każde mają swój urok.

Włosy ciemny popielaty blond z ombre Popielaty blond, mocne fale z żółtymi końcówkami Włosy popielaty blond z jasnymi refleksami włosy do ramion Długie błyszczące popielate włosy, długie fale Popielato brązowe włosy za ramiona Ombre popielaty brąz z blondem Sombre popielaty blond z ciemnymi włosami u nasady Złoto popielate refleksy na ciemnych włosach Szaro popielate blond włosy Popielaty balejaż na blond włosach