Popielaty brąz włosy

Ostatnio popielaty brąz stał się bardzo modny z kilku powodów. Po pierwsze, jest to kolor, który wydaje się być bardzo subtelny i delikatny, dodając włosom wyrafinowanego uroku. Panie, które mają włosy w chłodnych tonach blondu, chętnie sięgają po ten odcień, ponieważ harmonizuje on z ich naturalną paletą kolorów.

Dodatkowo, oceniając urodę na podstawie pór roku, wiele osób określa kobiety o chłodnych tonach urody jako „lato” lub „zimę”, co oznacza, że ich skóra i oczy pasują do chłodniejszych kolorów. Popielaty brąz doskonale wpisuje się w tę paletę, podkreślając naturalną urodę tych osób.

Ponadto wybór popielatego brązu jest zazwyczaj prosty, ponieważ przy odrostach nie zauważa się dużego kontrastu, co ułatwia utrzymanie jednolitego wyglądu.

Łatwo również przechodzić na popielaty brąz z innych kolorów włosów, takich jak brąz czy ciemne, zimne odcienie, co czyni go atrakcyjnym wyborem dla wielu osób pragnących odświeżyć swój wygląd.

DLACZEGO WARTO POSTAWIĆ NA HENNĘ POPIELATY BRĄZ?

Bez względu, jaki typ brązu wybierzesz włosy po farbowaniu, nie mają przebarwień. Nie grozi Ci odcień rudego czy też pomarańczowego.

Komu pasuje popielaty brąz? Kolor pięknie współgra z tęczówkami zielonymi, szarymi, niebieskimi. A jeszcze do tego, jeśli masz zimny typ urody to już 100% pewności, że wszystko zmierza w dobrym kierunku. Wiek nie ma znaczenia. Kolor zdecydowanie odmładza.

SOMBRE Z POPIELATYM BRĄZEM

Oczywiście do wykonania. Śmiało po taką koloryzację mogą sięgać brunetki. W połączeniu z popielatymi refleksami pozbywasz się rudych przebłysków.

BABYLIGHTS

Bardzo dobrym zastosowaniem jest rozprowadzenie cienkich pasm jaśniejszych pasemek. Dodaje ona włosom objętości.
Rozświetlasz włosy bez pełnej koloryzacji.

JAK FARBOWAĆ?

Najlepiej u fryzjera. Jeśli wybierasz opcję domową, pamiętaj o zasadzie różnicy farby o 1- 2 tony od naturalnych.
Bardzo pomocne są tonery. Zwróć dużą uwagę na numer farby. Domowa koloryzacja zwykle wychodzi ciemniej.

PIELĘGNACJA PO KOLORYZACJI POPIELATY BRĄZ

Bardzo pomocnym przy koloryzacji tego koloru jest toner. Nie pozwala on ocieplić danego koloru.
Na rynku dostępne są również szampony koloryzujące.

Podczas pielęgnacji stosuj wszelkie zabiegi potrzebne do nawilżenia włosów. Olejowanie powinno Ci wejść w nawyk.
Płukanki świetnie odświeżają kolor.

DLACZEGO WYBÓR PADŁ NA HENNĘ?

Henna jest ziołową alternatywą na farbowanie włosów. Nie zawiera chemikalii. A gdy zastosujesz ją na końcówce włosów, uzyskasz super koloryzację typu sombre.

Farba owszem też może być dobrym wyborem, ale pod jednym warunkiem. Twoje włosy przed farbowaniem będą w dobrej kondycji.

Balejaż na popielato brązowych włosach Blond ombre na popielatych brązowych włosach Ciemno popielato brązowe włosy do ramion Ciemno popielate włosy z refleksami Ciepły popielaty brąz włosów Jasno popielato brązowe proste włosy z grzywką Krótko cięte popielato brązowe włosy Popielato brązowe kręcone włosy z refleksami Popielato czekoladowe brązowe włosy Popielaty brąz z fioletowym odcieniem włosów Srebrno popielate brązowe włosy Szaro popielaty brąz włosów krótko ciętych