Proste włosy blond 2023

Jaki jest modny blond?

Najmodniejszy jest chłodny platynowy blond. Króluje nam kolejny sezon. Pozostaje z nami platyna w modnym odcieniu. Owsiany blond przebijał się na salonach.

Co oznacza blond na włosach?

Blond we włosach to szeroka paleta barw. Mieszczą się w nich tonacje od barwy złotej, a kończąc na odcieniu jasnokasztanowym.

Komu pasuje blond i jak wybierać?

Czy pasuje Ci blond, musisz wziąć pod uwagę typ urody, odcień skóry, czyli karnację. Jeśli masz odcień ciepły, to powinnaś dobierać ciepły odcień farby. Chłodny kolor dobierzesz do chłodnej karnacji.

Jak dbać o włosy farbowane blond?

Ze względu na rozjaśnianie włosów zmienia się ich porowatość dlatego postaw na kosmetyki do włosów wysokoporowatych. Nawilżające preparaty pozwolą ograniczyć zniszczenie i odbudować ich strukturę.


Kolorystyka włosów na różne odcienie blondu jest od kilku sezonów bardzo modne. Coraz to doskonalsze farby, mniej niszczące włos kuszą na zmianę odcieni swoich włosów.

Szampon do włosów blond

Teraz wszystko zależy od tego czy masz z natury blond włosy czy też stosujesz farby. Zacznę od naturalnych blondynek. Weź pod uwagę grubość włosa i szybkość przetłuszczania.

Jeśli chcesz aby Twoje włosy odzyskały blask proponuję szampon, którego głównym składnikiem jest wosk z magnolii. Produkt zawiera dużą ilość składników naturalnych. Sama pielęgnacja włosów daje duże zadowolenie.
Dlaczego? Po umyciu włosy bez utrudnień rozczesują się. Wyschnięte włosy to piękna poświata blond włosów.

Farbowane blond włosy

Farbowane włosy wymagają bardzo dobrej jakości kosmetyków. Połowa sukcesu to prawidłowo zastosowany szampon.

Dokładnie przyjrzyj się włosom. Zauważyłaś, że coś nie tak z ich kondycją? Zastosuj akcję renowację.
Poszukaj szamponu dobrze nawilżającego, regenerującego, który odnowi łuskę włosa.

Dzięki szybkiej regeneracji taki szampon skutecznie oczyści całą głowę. Dobrze nawilży łuski włosów. Nie będą rozchodzić się we wszystkie strony. Efekt końcowy bardzo Cię zadowoli.Szampon do blond włosów ze skłonnościami alergicznymi

O dobroczynnych właściwościach octu jabłkowego zapewne nie raz obiło Ci się o uszy. Zawiera on wiele pożytecznych witamin i minerałów potrzebnych każdej komórce. Używany do płukania włosów zapobiega wypadaniu i przetłuszczaniu.
Jednocześnie dokarmia leczy z zewnątrz.

Płukanka z octu jabłkowego

Weź 50 ml octu jabłkowego
500 ml ciepłej wody
Polej nim włosy.
Zostaw na 15min i delikatnie spłucz.
W krótkim czasie zauważysz dużą poprawę.

Jedyną radę jaką podam dla pań o suchszych włosach. Należy zrobić słabsze rozcieńczenie. Ale więcej jest dobroczynnych zalet tego płynu i dlatego też chętnie polecam szampon dla alergicznej skóry włosów z tym składnikiem.
Po każdorazowym umyciu z czasem poprawisz kondycję swojego skalpu.

Szampon do blond włosów dla poprawienia kondycji

Bogatą ofertę na rynku stanowią szampony regenerujące na bazie olejków np. kokosowym, arganowym czy z orzeszków makadamia. Kompozycja emolientów jest dobrym pożywieniem dla włosów zniszczonych farbowaniem. Są to jak najbardziej zdrowe składniki.

I co takiego uzyskujesz w zamian?
Po pierwsze piękny zdrowy wygląd.
Zdrowe i dodającej objętości włosy.
Odpowiednie nawilżenie zamyka łuski.

Szampon do włosów cienkich i delikatnych

Szampon rozmarynowy jak najbardziej powinien być w stałym zestawie do pielęgnacji takich typów włosów. I to nawet do częstszego używania. Dzięki wyciągowi z rozmarynu wydłuża się czystość włosów. Preparat ma działanie przeciwzapalne.
Cebulki włosa otrzymują wiele cennych składników.