Różowe ombre na krótkich i długich włosach galeria

Coraz to bardziej przebojowe czasy wyzwalają w nas chęć posiadania wyjątkowej fryzury i nie tylko. Koloryzacja włosów na różne odcienie różu było kiedyś nie do pomyślenia. Obecnie zwiększa się grono dziewczyn i kobiet, które właśnie celują właśnie w ombre łącząc dwa różne kolory.

Trzeba przyznać, że prawidłowo dobrana różowa farba do włosów potrafi pomóc zrealizować szałową fryzurę. Różne tonacje różu sprawiają, że taki odcień włosów pasuje nie tylko do jasnych karnacji. W 2022 roku pięknie się prezentuje róż na brązowych włosach. Wszelkie połączenie ombre czy sombre przynosi znakomite efekty. Krótkie włosy przy tym kolorze nie są ograniczeniem i również cudnie się prezentują. Poniżej pokazujemy przykłady różowych ombre:

Fioletowo różowe ombre na czarnych włosach Rózowe ombre na brązowych włosach Ombre o różnych odcieniach różu Ombre pudrowy róż na blond włosach Różowo niebieskie ombre na blond włosach Czarno różowe ombre na długich ciemnych włosach Odwrócone różowe ombre na blond włosach do ramion Różowo brzoskwiniowe ombre na długich włosach Różowo brązowe ombre na czarnych włosach Różowe ombre na czarnych włosach