Sombre blond z brązem

Co oznacza sombre blond?

Jest to koloryzacja, w której włosy u nasady są w naturalnym kolorze, a ich końce rozjaśnia się o 1- 2 tony. Delikatna zmiana sprawia, że uzyskany efekt jest bardzo piękny.

Komu pasuje sombre blond?

Sombre blond można wykonać na prawie każdym kolorze włosów. Odcień wybierasz tylko do koloru bazowego niewiele różniącego się, ale pasującego dla właścicielki.

Czy sombre blond na krótkich włosach to dobry pomysł?

Sombre będzie do wykonania na krótkich włosach. Wykonane delikatne pasemka utworzą naturalną fryzurę.

Jaka jest cena sombre blond w salonie?

Wszystko uzależnione jest, w jakim salonie wykonasz. Renomowany jest zwykle droższy, ale perfekcja czyni cuda. Cena zaczyna się od ok. 100 – 300 zł.

Jak często powtarzać farbowanie na sombre blond?

Dzięki farbowaniu na sombre blond wizyta w salonie nie jest konieczna co miesiąc. Możesz iść co 2- 3 miesiąc. Włosy naturalne od nasady dają taką możliwość i nie szkodzą wizerunkowi.

Bardzo długie jasny blond sombre na brązowych włosach Bardzo długie proste włosy sombre blond z brązem Sombre blonde na brązowych naturalnie kręconych włosach Sombre blond na krótkich brązowych włosach Sombre blond z brązem proste długie włosy Sombre ciepły blond brązowe włosy Zimno popielaty blond krótkie włosy Złote sombre na brązowych długich włosach
Już wiesz, że kolorem można się bawić. Musi być to idealne zestawienie barw. Dobrym punktem odniesienia jest sprawdzenie przy twarzy jak kolor blond
z brązem będzie pasował w twoim przypadku. Kolor przy buzi powinien dodać świeżości i twarz rozświetlić. Sombre blond z brązem jest ciekawą wersją kolorystyczną oraz delikatnie  zgraną. Oczywiście na długich włosach najlepiej się prezentuje każde sombre. Krótszą wersję długości proponuję paniom o cieńszych włosach. Przy tej opcji włosy zyskują na objętości. Fryzury typu bob też jakby stworzone dla sombre blondu z brązem. Dobrze, jeśli farbowanie wykona fryzjer. Możesz również pokusić się o wykonanie w domu. Wskazane, aby towarzyszyła Ci druga osoba.