Sombre blond galeria fryzur 2023

Sombre jest tą koloryzacją, którą interesują się nie tylko gwiazdy. Wśród modnych trendów ta metoda farbowania daje możliwość uzyskania koloru bardzo naturalnego.

Polega ona na rozjaśnianiu włosów delikatnie poniżej nasady głowy o jeden, dwa tony. Mówi się o tzw. malowaniu słońcem, które bez farb daje takie sombre.

CZY TO PIERWSZE SOMBRE?

Jeśli jest Twoje pierwsze sombre w takim razie proponuję udać się do dobrego specjalisty. Ma on zawsze w swojej palecie ogromny zestaw barw.
Będziecie razem mogli dobrać idealną kompozycję pasującą tylko dla Ciebie.

Zaletą koloryzacji u specjalisty jest mniejsza ingerencja we włosy. Dzięki super dobraniu kolorów zachowasz idealne nawilżenie włosów.

DLA KOGO SOMBRE BLOND?

Sombre blond pasuje prawie na wszystkich odcieniach włosów. Zapytasz na ciemnych też?
Oczywiście. Na ciemnych szczególnie. Bez wyjątku. Specjaliści w tej chwili wykonują cudeńka, które zadowolą najbardziej wymagającą klientelę.

A CO Z KRÓTKIMI WŁOSAMI?

Obawiasz się, że krótkie fryzury nie nadają się do koloryzacji sombre? I tutaj jesteś w błędzie. Ze względu, że farbowanie możesz rozpocząć delikatnie od nasady głowy zyskujesz idealną proporcję w uzyskanej fryzurce. Delikatna koloryzacja dopełnia całości. Wydobyte refleksy dodają objętości fryzurze.

Dlatego warto wydać pieniądze na dobrego specjalistę i cieszyć się pełnią życia. Tym bardziej że takie farbowanie zostanie z Tobą na ok. 3 m-ce.

FARBOWANIE SOMBRE W DOMU

Co prawda jest co nieco utrudnione, ale możliwe do wykonania. Potrzebna zaufana koleżanka i dobrze dobrany odcień farby.

Zanim jednak zabierzesz się za tą czynność, zwróć uwagę czy masz przygotowane włosy do tego zabiegu.

Chodzi o ich odpowiednie nawilżenie. Prawidłowa struktura włosów przed zabiegiem to połowa sukcesu w wyglądzie po wykonaniu sombre.

Teraz wybierz odpowiednią tonację farby różniącą się o 1 lub 2 odcienie. Twoja karnacja skóry ma ogromne znaczenie.
Typ urody należy obowiązkowo brać pod uwagę.

WYKONANIE SOMBRE:

– rozczesz włosy
– przygotuj rozjaśnicz zgodnie
z instrukcją
– za pomocą szczoteczki nałóż kosmetyk
nieco poniżej nasady głowy i skieruj ku
górze.
– teraz pozostaw rozjaśniacz na 1/3 czasu
wg instrukcji.
Potem delikatnie ściągnij utleniacz
z nasady.
Czynność tą powtórz kilka razy.
– odczekaj teraz wskazany czas
– zmyj rozjaśniacz
– nałóż maskę regenerującą
– spłucz włosy bardzo letnią wodą.

Blond sombre fioletowe końcówki włosów Ciemno czarne sombre na włosach blond Ciemny blond włosy sombre z czarnymi końcówkami Odwrócone sombre blond włosy zielone końcówki Odwrócone ombre czerwone końcówki włosów Odwrócone sombre jasno brązowe włosy Odwrócone sombre platynowo srebrne włosy Pastelowo lawendowe włosy sombre blond Popielate sombre ciemny blond Sombre żółto czerwone włosy