Sombre ciemny blond

Ciemno siwe sombre na długich włosach Delikatne sombre na ciemnych włosach blond Popielate sombre na ciemnych blond włosach Popielate sombre na ciemnych włosach blond Popielato ciemne sombre na długich włosach Siwo popielate sombre na ciemnych włosach blond Sombre ciemny blond kręcone włosy Sombre na długich ciemnych włosach blond Szaro różowe sombre na prostych włosach do ramion Zimne sombre na ciemnym blondzie

Ten kolor idealnie sprawdzi się przy skórze opalonej, oliwkowej. Jeśli twoja tęczówka jest koloru brązowego, to również możesz pokusić się o sombre ciemny blond, wybierając z palety ciepłych barw kolor odpowiedni.

Dlatego dla pewności szukaj takiej barwy, aby dobrze komponowała się z rodzajem urody. Ciemny blond to klasyk wśród kolorów. Pielęgnacja włosów jest podstawą, aby ten kolor wyglądał odmładzająco i zdrowo.

Kolor zalicza się do ciepłych barw. Delikatne refleksy nie będą rzucały się w oczy, a pomimo to przyciągają wzrok. Sombre ciemny blond dobrze wygląda na długich włosach. Naturalność jest atutem tego koloru.

Proponuję przyjrzeć się temu kolorowi paniom mającym popękane naczynka lub często czerwienią się, a oczy mają ciemną oprawę. Ten kolor pięknie zgrywa się z tą dolegliwością.

Klasyczny bob pięknie będzie prezentował sombre ciemny blond. Dłgie włosy wydobędą też elegancję tego koloru.