Sombre miedziane

Bardzo ciekawe zestawienie po to, aby włosy wyglądały bardzo elegancko i świetliście. Proponuję tylko dobrać odpowiednio kolorystykę do typu urody. Ma ona zgrywać się z twarzą i dawać pełną naturalność.

Bardzo szeroka tonacji barw pozwoli wyszukać te właściwe. Jednak postaw na takie, które nie tylko koloryzują, ale wspaniale wypielęgnują włosy. Bywają także z olejkiem arganowym, który spełnia wymagania odnośnie nawilżenia. Sombre miedziane da koloryzację delikatną, tworząc jednocześnie naturalne refleksy, poprzez zastosowanie niewielkiej różnicy między paletą barw.

Inaczej dobierzesz kolory miedziane przy blond włosach i także inaczej przy ciemnych. Górą u nasady pozostawiasz swoje własne włosy, a końce rozjaśniasz o 1-2 tony.

Miedziane sombre na blond włosach Miedziane sombre na ciemnych włosach do ramion Miedziane sombre na długich brązowych włosach Miedziane sombre na długich falujących włosach Miedziano brązowe sombre kręcone włosy do ramion Pomarańczowo miedziane sombre na krótkich włosach Sombre miedziane na kręconych włosach do ramion Złoto miedziane sombre na prostych włosach