Sombre na brązowych włosach

Efekty sombre na brązowych włosach często przekraczają oczekiwania samych właścicielek tego koloru. Z radością opuszczają salony z nowym, oszałamiającym wyglądem. Metoda sombre potrafi nadać brązowym włosom subtelny, naturalny blask, który przyciąga uwagę i dodaje pewności siebie.

Rozjaśniane odrosty pięknie zatuszowane barwami różniącymi się o kilka tonów zmieniają wymiar nowej fryzurze. Przy czym zachowana musi być tylko taka zależność, aby rozjaśnione pasma były w podobnym odcieniu co odrost. Mogą być w tonacji ciepłej, zimnej, a nawet neutralnej.

Samo dobieranie koloryzacji rozpocznij od przymiarki do twarzy. Dobrze dobrane odmłodzą i wydobędą nowe ja buzi i włosów.

Dlatego warto bawić się dostępną paletą barw. Brązowe włosy mają wiele odcieni. Z powodzeniem można zestawić kolor i dobrać kilka pasujących do naszej aparycji.

Ciepłe czekoladowe sombre na długich ciemnych włosach Cynamonowo brązowe sombre długa fryzura Czerwono brązowe sombre włosy za ramiona Delikatne sombre brązowe włosy półdługie Delikatne sombre na naturalnych brązowych włosach Efekt sombre na brązowych długich włosach Jasno brązowe sombre przy twarzy fryzura do ramion Jasny brąz włosy sombre długa fryzura Różowe sombre na brązowych włosach za ramiona Sombre z balejażem dla brunetki