Sombre na ciemnych włosach

No i sprawdźmy, czy sombre sprawdzi się na ciemnych włosach? Technika nie tylko nie wychodzi z mody, ale jeszcze stawia na całkowitą naturalność. Rozjaśniane kosmyki powinny być
w odcieniu co odrosty.

Bez względu, jaką masz długość włosów sombre, będzie prezentować się dobrze. Chociaż na dłuższych refleksy będą ładnie widoczne.

Samej ciężko będzie wykonać w domu. Dlatego osoba znająca się na koloryzacji pomoże w domu, a jeśli nie masz takiej koleżanki, udaj się do dobrego fachowca.

Uwaga na skutki złej koloryzacji. Niespodzianka może ujawnić się jako kolor pomarańczowy lub zielony. Użycie tonera pomoże w koloryzacji.
Po farbowaniu stosuj płukanki. Kosmetykami z wyboru są kosmetyki z przeznaczeniem do takich włosów.

Klasyczny bob będzie świetnie wyglądał w wersji sombre na ciemnych włosach. Pasuje do każdego kształtu twarzy. Idealna już jest długość do ramion.
Lekka koloryzacja ucieszy oko właściciela, kiedy zobaczy efekty w lustrze.

Refleksy dodane do jednolitej koloryzacji dodają włosom objętości. W zależności od potrzeb użyj ciepłej lub zimnej barwy na refleksy. Również proponuję pokusić się o jasne refleksy na ciemnych włosach. Zdecydowanie odmłodzisz swój wygląd.

Czerwono wiśniowe sombre na czarnych włosach z refleksami Delikatne fioletowe sombre na ciemnych włosach Delikatne sombre na ciemnych bardzo długich włosach Naturalne sombre na ciemnych włosach Popielate sombre na brązowych włosach długa fryzura Popielate sombre na ciemnych włosach do ramion Popielate sombre na czarnych włosach Sombre na czarnych półdługich włosach Sombre ombre na czarnych włosach fale Zielone sombre na długich kręconych włosach