Sombre platynowe

To aktualnie modny kolor sombre. Coraz więcej stylistów specjalizuje się w dobieraniu kilku odcieni, łącząc je tak, aby wyglądały, jak naturalne z refleksami. Platynowe sombre idealnie sprawdzi się przy ciemniejszych karnacjach. Blondynki mogą również pokusić się o sombre tego odcieniu, gdyż wyjściowy kolor musi być tylko rozjaśniony.

Pierwsze farbowanie proponuję wykonać u specjalisty, który pięknie wykona koloryzację i jeszcze nada włosom naturalności, a refleksy dodadzą blasku.

Pigment nakładany jest już od nasady, co skutkuje zakryciem siwych włosów.

Platynowe sombre pięknie prezentuje się na długich włosach.

Osoby nieco starsze i lubiące krótkie włosy śmiało mogą spoglądać na chłodne sombre. Absolutnie jest hitem. Jedynie trzeba zwrócić uwagę na właściwą jego pielęgnację. Bardzo wskazane są płukanki. Pomocny będzie także srebrny szampon.

Do koloryzacji możesz użyć tonera. A wykonasz ją w domu.

Delikatne srebrne sombre włosy do ramion Metaliczno srebrne włosy blond do ramion Platynowe sombre na ciemnych blond włosach Platynowe sombre na naturalnych odrostach blond Platynowo brązowe sombre z refleksami na długich włosach Platynowo ciemny blond sombre z naturalnym odrostem Platynowo jasne sombre na prostych ciemnych blond włosach Platynowo srebrne sombre na długich włosach fale Sombre popielaty blond na długich prostych włosach Srebrne sombre na długich falujących włosach