Szare włosy ombre galeria 2024

Kiedy nieśmiało zastanawiasz się, czy dokonać zmiany w kolorze włosów na szary kolor, to jesteś na dobrej stronie. Razem zastanówmy się, czy wybór będzie właściwy.

Tak ten kolor jest nadal modny. Zanim jednak rozpoczniesz zmianę koloru, spójrz na kondycję własnych włosów. Zniszczone i wysuszone należy doprowadzić do właściwego stanu.
Muszą być prawidłowo nawilżone oraz powinny mieć domknięte łuski. Pomogą. Ci w tym wszelkiego rodzaju maski i odżywki.

Szczególnie przy ciemnych włosach należy dopilnować pielęgnacji, ponieważ zmiana koloru da się we znaki i mogą ulec wysuszeniu oraz łamaniu.

Dobrze, gdy jesteś blondynką, wówczas ich koloryzacja na szary kolor jest łatwiejsza.

Gdy włosy już są rozjaśnione, zwykle poleca się zastosowanie toneru lub chłodnego odcieniu.

GROMBRE – SREBRNE WŁOSY

To nic innego jak siwe końcówki. A na całości komponujesz wszelkie odmiany szarości, od srebra zaczynając, kończąc na graficie. Ich odcień możesz uzależnić od swoich preferencji.
W końcowym etapie włosy wydają się gęstsze. A fryzura sama w sobie to małe arcydzieło.

KOMU PASUJĄ SZAROŚCI?

Przede wszystkim z takiego farbowania śmiało mogą korzystać osoby o urodzie typu zima i lato. Skóra i oprawa oczu zwykle są z wyrazu chłodne.

Siwy kolor jest na czasie. Więc z wyborem takiej opcji trafisz na czas.

GREY BLENDING

Ta metoda farbowania z różnymi odcieniami szarości daje ogromny wachlarz działania. Niektóre pasemka możesz rozjaśnić inne przyciemnić. Pamiętaj też o zgraniu szarości przy owalu twarzy.
Bo przecież wygląd jest bardzo ważny.

PIELĘGNACJA SZARYCH WŁOSÓW

Pielęgnacja szarości powinna nadążyć podczas kolejnych myć głowy. Wypłukuje się tak samo jak inne kolory. Dlatego wskazane jest ich odświeżanie.

Do tego służą szampony koloryzujące lub szamponetki z pigmentem fioletowym, lub niebieskim. Pomocny też będzie toner oraz farby z chłodnymi odcieniami, oraz specjalny toner.

Nie zapominaj również o pielęgnacji włosów po wykonaniu zabiegu. Regeneracja, odżywienie włosów powinno być rutyną.

Ombre z szarym blondem Ombre popielato siwe z czarnym Ombre szaro czerwone włosy do ramion Ombre siwe blond długie włosy Szare ombre na długich brązowych włosach Szare ombre na czarnych włosach z refleksami Niebiesko szare ombre na czarnych włosach Różowo szare ombre na ciemnych włosach Popielato szare ombre Ombre czarno siwe proste włosy