Szybkie fryzury 2024

Często mamy z sytuacjami, kiedy spieszymy się a tu fryzura niezrobiona. Dlatego mam propozycję, aby w chwili wolnej zainteresować się sposobami na w miarę szybkie fryzury. Do upięć proponuję stosować wsuwki o kolorze zbliżonym do koloru włosów.

Jedne z fryzur wykonasz sama od zaraz. Nad innymi możesz popracować w chwili wolnej, aż nabierzesz wprawy. Warte są zainteresowania, ponieważ uzyskane fryzury są bardzo ładne i delikatne.

Kucyk z dodatkami

Do zwykłego kucyka, który jest bardzo modny, dodaj ozdobę do włosów. W tym sezonie bardzo chętnie proponuje się wszelkie ozdoby, które upiększają fryzury. Zadbaj o końcówki włosów, aby były zdrowe.

Kucyk z luźnym warkoczem

Takie zestawienie jest bardzo delikatne i eleganckie. Podziel włosy na partie. Z górnej powstanie warkocz. Z dolnej zawijany kok. Zacznij od wykonania dobieranego warkocza. Zepnij go z tyłu z resztą włosów. Z niższego pasma włosów wykonaj zawinięcie wokół własnej osi i owiń go wokół kucyka. Wepnij wsuwkami. Możesz kucyka zostawić z prostymi włosami.
Dla lubiących fale pozostaje pofalowanie według uznania.

Szykowny kucyk z grzywką

Elegancji dodają włosy bardzo wypielęgnowane. Przy długich włosach zostaw jedno pasmo na grzywkę. Po jej utworzeniu daj ją na bok i zepnij wsuwką. Z pozostałych włosów wykonaj wysoki kucyk. Widoczną gumkę możesz owinąć pasmem własnych włosów lub wykorzystać ulubioną materiałową gumkę.

Luźny kok messy bun

Wykonasz go już na włosach od średniej długości. Skręt włosów do wyboru. Każdy jest modny. Włosy dzielimy na 3 etapy. Jeden z górnej partii i 2 boczne. Z górnej zapleć luźnego warkocza.
Zaplatanie zakończ przy karku i zrób z nich kucyka. Teraz z kucyka i lewej strony pasma zapleć warkocz kłosa. Prawe pasmo zwiń z tylnym kłosem w koka i podepnij wsuwkami.
Boczny kłos owiń wokół koka i podepnij go wsuwkami.

Stylizacja z kokiem z poskręcanych włosów

Rozpocznij fryzurę od chwycenia włosów z tyłu głowy i złącz je w kucyk. Teraz wydziel dwa pasma z boków głowy i zakręć je do środka i zepnij gumką z kucykiem i utwórz małego koka.
Następnie wydziel pasma z przodu i okręć je wokół własnej osi i wepnij wsuwkami wokół kucyka. Pasemka, które wystają, owiń wokół własnej osi i wokół koka i zabezpiecz wsuwkami.
Fryzurę możesz ozdobić na przykład spinką lub według uznania.

Niski kucyk z pofalowanych włosów

Fryzura wymaga pofalowania włosów już od nasady i lekkiego podtapirowania. Teraz podziel włosy na około pięć sekcji i owiń pasma wokół własnej osi i zepnij w kucyk. Gumkę zakryj pasmem włosów i upiększ ozdobną spinką.

Luźny kok na dole

To jest szybka i bardzo ciekawa fryzura. Wystarczy mieć dłuższe włosy i chęci do wykonania. Zaczynasz od zrobienia przedziałka z tyłu głowy przez środek. Teraz wykonujesz przeplatanie pasm z prawej do lewej strony. Kończysz na karku. Resztę włosów owijasz wokół koka i spinasz je cienką gumką.

Kucyk z warkoczami

Wykonanie rozpocznij od zaplecenia dwóch warkoczy z bocznych partii włosów. Zaplataj do karku. Zepnij je gumkami. Następnie zbierz wszystkie włosy z warkoczami i zepnij przezroczystą gumką. Warkocze owiń na krzyż wokół reszty włosów i zepnij wsuwkami zgodnymi z kolorem włosów.

Zawijaniec do pracy lub szkoły

Bardzo delikatna fryzura i praktyczna. Fryzurę rozpoczynasz od strony przedziałka i owijamy włosy wokół własnej osi i dalej dobieramy po paśmie. Owijamy i dobieramy włosy aż do karku, a potem kierujemy się w stronę drugiego ucha. Na koniec zabezpieczamy fryzurę wsuwkami.

Dwa wysokie kucyki z cienkimi gumeczkami

Bardzo prosta stylizacja i dająca sporo wdzięku. Najpierw wykonujesz dwa kucyki wysokie. Następnie na każdy kucyk zakładasz cienkie gumeczki co pięć centymetrów. Między gumkami luzujesz trochę włosy, tworząc banieczkę. Fryzura gotowa.

Warkocz w stylu boho

Bardzo fajny sposób na wykonanie warkocza wokół głowy. Zaczynamy zaplatać z jednej strony ucha i czynność zaplatania kończymy nad drugim uchem. Pozostałe włosy zostawiamy luzem i ozdabiamy według potrzeb.

Gładki kucyk z długich włosów

Dobrze wypielęgnowane włosy świetnie prezentują się w kucyku. Piękną ozdobą będzie niewielki warkoczyk zapleciony w kierunku kucyka.

Fryzura z trzech kucyków

Zaplatamy 3 cienkie i wysokie kucyki. Następnie środkowy kucyk przełóż przez środek prawego kucyka, a potem lewego kucyka.

Niski kok z apaszką

Włosy spinamy w niski kucyk. Dopinamy apaszkę. Końce apaszki razem z włosami zawijamy w niski kok. Oplatamy gumką i fryzura gotowa.

Ozdobna klamra i owinięte długie włosy

Super szybkie wykonanie z długich włosów. Po rozczesaniu owiń włosy wokół własnej osi od dołu ku górze. Zepnij je w klamrę. Gotowe.

Kok z warkoczem

Interesująca wersja na szybkie uczesanie. Najpierw zepnij włosy na czubku głowy. Kucyk podziel na 2 części. Jedną zrób grubszą. Grubszą wykorzystaj do zrobienia koka. Przypnij go wsuwkami.
Z drugiego zapleć warkocz i owiń wokół koka. Też przypnij wsuwkami.
Gdy nie mamy potrzebnego czasu na szykowne ułożenie włosów, a chcemy uzyskać bardzo ciekawą fryzurę, to możemy skusić się na upięcie długich włosów. Chwila poświęcona na takie spięcie włosów na pewno na długo pozwoli Ci się cieszyć z tak prostej czynności. Warkoczyk i dodatki do okiełzania włosów przynoszą „nieziemskie” efekty w postaci nietuzinkowej fryzury.