Truskawkowy blond

Truskawkowy blond doskonale harmonizuje z jasną oraz porcelanową cerą. Innymi słowy, chłodne odcienie skóry ożywią kolor truskawki. Niemniej jednak, warto również eksperymentować z innymi karnacjami. Kluczowe jest jednak przemyślane podejście do samej koloryzacji.

Idealnie, gdy masz jasne włosy, wówczas nie musisz ich rozjaśniać. Jest to kolor, który świetnie współgra z dobrze zadbanymi włosami.
Odcieni koloryzacji jest sporo dlatego, też warto uzyskać porady u stylisty fryzur.

Jaką techniką wykonać truskawkowy blond?

Uzależnisz ją od rodzaju włosów i od koloru wyjściowego. Blondynki mogą od razu wybierać tonację barwy według uznania. Brunetki muszą zasięgnąć rady u stylisty.
Zwykle przy włosach ciemnych proponuje się zastosować sombre lub ombre. Rude włosy powinny świetnie kontrastować z balejażem z zachowaniem odrobiny własnych pięknych kosmków.

Jak podejść do pierwszego farbowania na truskawkowy blond?

Przygodę farbowania proponuję rozpocząć od farby zmywalnej. Pozwoli ona zobaczyć czy ten kolor nam sprawdzi się.
Jeśli nie spodoba się, masz opcję, że kilka myć i wracasz do naturalnych włosów.

Wypróbowanym sposobem jest użycie tonerów do włosów. Truskawkowe refleksy zatrzymujesz zwykle do ok.5 myć głowy.

Jeśli spodobał się ten kolor, wybierz farbę o trwałej koloryzacji. Zwykle stosuje się ją na suche włosy.
W opakowaniu będą maski, które wspomogą pielęgnację po koloryzacji.

Naturalny truskawkowy blond

Delikatne pastelowe refleksy to idealne kolory dla osób lubiących zaszaleć i nielubiących monotonii we włosach.

Jasny truskawkowy blond

Jak już wyżej wspomniałam porcelanowa cera i jasny truskawkowy blond idą w parze.
Ten duet nada kremowego zabarwienia z niewielkim wybarwieniem różowych kosmków.

Truskawkowy ciemny blond

Tak jak truskawki mogą przyjmować kilka odcieni różu, tak i to samo dzieje się w koloryzacji. Farbowanie truskawkowym ciemnym blondem świetnie zgrywa się z opaloną skórą.
Szczególnie pięknie wyglądają dłuższe włosy, gdzie możesz śmiało połączyć miedziane blond włosy z ciemniejszym odcieniem pod spodem.

Ombre truskawkowy blond

To jedna ze stylizacji gdzie nie musisz wybierać kolejności farbowania. Taką stylizacją możesz się bawić, bo i tak wyjdzie oszałamiająco i da efekt wow. Możesz śmiało łączyć ciemny blond z czerwienią. Piękne zestawienie im niżej tym końcówki jaśniejsze są bardziej widoczne. Dodają nie tylko objętości włosom, ale podkreślą zamierzony efekt.

Truskawkowy blond pozostaje z nami na nowy sezon. Warto poeksperymentować i zadbać o piękne włosy w tym kolorze.

Balejaż na bardzo długich truskawkowych włosach blond Ciemno truskawkowy balejaż na włosach blond do ramion Długa fryzura z truskawkowych włosów blond Jasny truskawkowy blond na długich włosach Kręcona fryzura włosy truskawkowy blond Maślano truskawkowe włosy blond do ramion Naturalny truskawkowy blond na włosach Pastelowo truskawkowe krótkie włosy blond Refleksy na truskawkowych włosach blond Różowo truskawkowe ombre na włosach blond Truskawkowe ombre na długich włosach blond Truskawkowe włosy blond do ramion Truskawkowo jasny blond włosy dla jasnej cery Włosy złoto truskawkowy blond fryzura fale