Upięcie włosów na bok

Wiele Pań już zapomniało, jak łatwo można zmienić wygląd swoich długich włosów poprzez prostą czynność, którą jest upięcie włosów. Klasyczną techniką są koki czy popularne końskie ogony.

Mniej praktykowaną – a szkoda techniką, jest fryzura upięta na boku. Jest to prosty sposób na uporządkowanie długich kudełków.

Do ujarzmienia włosów na boku potrzebne Ci będą wsuwki w ilości kilku sztuk oraz dobry lakier, który pomoże ustabilizować włosy odpowiednim miejscu.

luźno upięte włosy fale włosy nisko upięte na boku włosy spięte wsuwką na boku włosy do ramion na boku upięte warkoczykiem długie włosy na boku z grubym warkoczem warkoczyki na boku spinka perełki na boku luźne włosy warkocz na boku długie włosy plecione włosy na boku eleganckie spinki uczesanie na boku elegancka fryzura z warkoczem na boku elegancka spinka na boku na wesele fryzura z przedziałkiem na boku i warkoczem warkoczyki na boku luźno puszczone elegancka fryzura ze spinkami i grzywką na boku

WARKOCZ NA BOK

Warkocze są bardzo wdzięcznym tematem przewijającym się przez całe życie. Uczesanie ma bardzo wiele zwolenniczek.
Ile osób tyle pomysłów. Francuski, rybie oko, kłos, holenderski itd. Dziś przeanalizujmy temat fryzur z warkoczem na bok.

Jak wykonać warkocz dobierany z boku?

Zacznij od zebrania pasma włosów. Potem podziel je na 3 części. Zacznij zaplatać. Dołóż kolejne pasmo z niższej partii włosów do tego co jest najbliżej zaplatania i wpleć w warkocz.
I tak do zakończenia warkocza. Jeśli musisz użyć wsuwek to skorzystaj z tego etapu.

Do wyboru masz wiele możliwości zaplatania warkoczy na bok. Ładnie wyglądają wszystkie rodzaje. Jednym z nich jest luźny warkocz na bok.

BOB Z WARKOCZEM NA BOK

Włosy sięgające do szczęki dają szansę zaplecenia warkocza z boku głowy. Zaplatanie rozpoczniesz od góry z możliwością dobierania z z niższych partii.
Po zakończeniu możesz podpiąć wsuwką do środka lub ozdobić modnymi zapinkami.

Innym sposobem jest zrobienie warkocza z boku w górnej partii włosów wydzielając tylko część. Pozostałe włosy niech luźno opadają.

NIDERLANDZKI WARKOCZ

Jest bardzo prostym upięciem dla osób mających grzywkę. Zaplatanie zaczynasz od niej i stopniowo schodzisz ku dołowi. Podpinasz wsuwką. Reszta włosów opada luźno.