Włosy do ramion galeria nr 1

Stopniowane fale.
Wykonasz taką fryzurę na włosach półdługich. Pocieniujesz u dobrego fachowca. Górą pocieniowane dołem zostawisz trochę dłuższe. Po umyciu i lekkim podsuszeniu spryskaj włosy sprayem dodającym objętości. Górne zbierz i zepnij wsuwką. Zabierz się za modelowanie dolnych włosów. Proponuję aby włosy z dolnej partii z jednej strony wywinąć na zewnątrz. Z drugiej strony i z tyły do środka. Z górnej strony zrób przedziałek i wywiń w ten sam sposób co dół. Sprawdź efekt w lustrze. Jeśli Ci odpowiada spryskaj lakierem dla utrwalenia włosów.


Długość włosów do ramion jest niezwykle uniwersalna i często wybieraną długością. Pasuje praktycznie każdemu typowi urody. Dzięki dobrze wykonanemu cięciu ta długość daje wiele możliwości stylizacji. Z włosami do ramion można stworzyć różnorodne fryzury, co sprawia, że jest to wybór bardzo wszechstronny i praktyczny.

Chętnie wybierane są fryzury tzw. szybkie. Wyprostowane lub nieco pofalowane, do których wystarczą kosmetyki do wygładzenia lub uzyskania szybkiego skrętu.

Cieniowanie włosów do ramion dostosuj odpowiednio do owalu twarzy. Zwykle wybierają ją panie o kwadratowej lub okrągłej twarzy. Przy włosach naturalnie kręconych należy wziąć pod uwagę ich skręt.
Ponieważ cięcie na mokro do ramion może być mylne, ponieważ po wysuszeniu uniosą się do góry i fryzura może stracić na elegancji.