Wycieniowane długie włosy

Bardzo popularne jest cieniowanie długich włosów. Nie tylko dlatego, że jest taka moda. Tu chodzi również o elegancki wygląd i jednocześnie praktyczność.

Dlatego pierwsze cieniowane włosy proponuję wykonać u dobrego specjalisty. Prawidłowe obcięcie to idealna fryzura na dłuższy czas. Dobrze dobrany sposób cieniowania jest ważny.
Inny jest dla posiadaczek cienkich włosów. Inny dla posiadaczek gęstych włosów.

TECHNIKA CIENIOWANIA WARSTWOWEGO

Cieniowanie warstwowe jest najważniejsze przy długich włosach. Co zyskasz przy takim obcinaniu? Przede wszystkim zachowasz idealne proporcje między poszczególnymi etapami.
Każde cieniowane musisz ustalić z fachowcem. Doradzi, które z cieniowań będzie najlepsze do Twoich rysów twarzy. Przecież znamy zasadę nie szkodzić. Tego trzymajmy się.

Wielowarstwowo obcięte włosy dodadzą lekkości fryzurom. Nie będą klapnięte. Z tak obciętych włosów możesz wyczarować różne stylizacje. Fale, loki, kucyki, pasemka itd. dowolność w stylizacji jest ogromna. Tylko działać.

CIENIOWANE PROSTE WŁOSY

Posiadaczki prostych włosów o tej samej długości mogą także pokusić się o wycieniowanie warstwowe swoich włosów.
Wystylizowana fryzura na gładkich włosach świetnie wydobywa piękno dobrze zadbanych kosmków.

FALE NA CIENIOWANYCH WŁOSACH

Dobre wycieniowane i myślisz co dalej. Dalej już tylko fale na grubych wałkach. Warstwowe cięcie bardzo dobrze współgra z cieniowanym cięciem. Wałki ściągasz, poprawiasz palcami loki.
Na koniec spryskaj dobrym lakierem. Gotowa fryzurka uzyskana w krótkim czasie. Nawet cienkie włosy optycznie dostają objętości.

OMBRE DLA DŁUGICH WARSTWOWYCH WŁOSÓW

Gdy podoba Ci się ombre i masz ochotę na wycieniowane włosy, to powiem Ci, to jest bardzo dobry pomysł. Nie dosyć, że wspaniałe cięcie to jeszcze idealna poświata na włosach.
A fryzura szałowa. Warto? No jasne.

PASEMKA I WARSTWY NA DŁUGICH WŁOSACH

Dobrze wykonane pasemka przy różnych odcieniach włosów. A czemu nie. W zależności od potrzeb własnych stylista dobierze ilość warstw cieniowania. Już tylko pozostaje swobodne opadanie włosów.

KRĘCONE WŁOSY I WYCIENIOWANIE

Naturalnie kręcone włosy i do tego gęste również mogą być cieniowane. Co zyskasz w zamian? Lekkość w wyglądzie. Objętość pozostaje całkiem niezła. Do tego ładny kształt samych włosów.

Balejaż blond na długich brązowych włosach, delikatne fale Bardzo długa kręcona grzywka, długa fryzura Cięcie długich włosów, fryzura z grzywką Cieniowane z przodu długie włosy Delikatne fale na długich cienkich włosach Długa fryzura z ombre włosów i lekko falowanych Długa grzywka cieniowana Długa grzywka cieniowana kręcone włosy Długa warstwowa fryzura z długich brązowych włosów Długi asymetryczny bob z przedziałkiem na środku Długi bob z grzywką na boki dla gęstych włosów Długi bob z grzywką na boku Długi bob z grzywką zasłaniającą czoło Długi bob z wygolonym bokiem dla cienkich włosów Długie ciemne cienkie włosy proste u nasady i falowane końcówki Długie cienkie cieniowane włosy miodowy odcień Długie cienkie czarne włosy związane w kucyka Długie czarne włosy naturalna fala Długie gęste włosy z grzywką na bok Długie kręcone rude włosy z przedziałkiem na środku Długie kręcone włosy ombre ciemno brązowe z ciepłym blondem Długie luźne włosy z grzywką na boku Długie proste włosy z grzywką, łatwa fryzura Długie stopniowane blond włosy Długi odwrócony bob dla okrągłej twarzy i brązowych włosów Elegancka fryzura z gęstych długich włosów Eleganckie uczesanie dla długich włosów Fajna fryzura dla długich cienkich włosów Fajne uczesanie długich włosów Fale na bardzo długich włosach Fale wykonane prostownicą na długich włosach Fryzura fale na długich brązowych włosach

Bardzo dużo osób uwielbia długie włosy. Często też sięga do nowinek z zapytaniem, co nowego może odnaleźć dla siebie. Dlatego też podam kilka propozycji, jakie można wyczarować z długich włosów. Mając długie włosy, należy bardzo dobrze zadbać o ich kondycję. Zadbane i prawidłowo wypielęgnowane to połowa sukcesu.

PROSTE WŁOSY

Włosy bardzo starannie obcięte na prosto świetnie komponują się z gładkimi włosami. Dowolność kolorystyczna pozwoli na dobranie farby do karnacji twarzy.

PROSTE WŁOSY Z GRZYWKĄ

Osobom, które z różnych powodów chcą mieć grzywkę, proponuje się wybór grzywki na prosto lub sprawiającej wrażenie poszarpanej.

DŁUGA KASKADA

Polega ona na wycieniowaniu włosów na kilku poziomach i warstwach. Do tego uwzględniona jest grzywka wydłużona lub ukośna. Klasyczna fryzura z takim cięciem pasuje różnym profilom twarzy.

STYL WŁOSKI

Uniwersalność fryzury polega na umiejętnym cieniowaniu pasm włosów na różnych długościach. Falowane włosy wówczas tworzą piękną fryzurę.

KLASYCZNY KSZTAŁT KWADRATU

Długie włosy są tak przycinane, aby w swojej prostocie po lekkim wymodelowaniu zachowały jego kształt. Lekkie cieniowanie pozwoli na zachowanie wymiaru.

UKOŃCZONA FRYZURA

Zapytasz, cóż to oznacza? Jest to takie uczesanie, w którym stopniowanie lub delikatne przerzedzanie kosmyków daje fryzurze delikatność i lekkość. Różni się jednak od fryzury podartej.

ASYMETRIA FRYZURY

Lubisz długie włosy i jednocześnie odrobinę zadziorności postaw na taką fryzurę. Z jednej strony wykonaj nieco krótsze ciecia. Natomiast z drugiej cięte tą samą techniką pozostaw dłuższe.
Asymetria włosów tworzy ciekawą fryzurę.

ZORZA POLARNA

Skąd takie nazwy zapytasz?

Sama natura podpowiada jaką nazwę nadać fryzurze. Delikatność i łatwość przechodzenia i uzyskanie widocznego kontrastu między długością górnej i dolnej warstwy o tym świadczy.
Dzięki tej fryzurze uczesanie zyskuje na objętości.

ANGIELSKA FRYZURA

Fryzurę możesz uzyskać poprzez wielowarstwowe cieniowanie lub rozdarte cięcie. Jednak fryzjer musi ją dobrać indywidualnie do każdej klientki. Wszystko po to, aby wziąć pod uwagę rodzaj i kierunek rośnięcia włosów.

DŁUGI BOB

Długi bob jest klasykiem wśród cięć. Jego równoległe cięcie do kości policzkowych pięknie współgra z długością dłuższą niż do ramion. Dowolność w doborze kolorystyki daje wiele wymiarów fryzurze.

WILCZYCA

Jeśli masz nieposkromioną duszę, możesz wyeksponować to na zewnątrz, tworząc fryzurę wilczycy. Na długich i prostych włosach strzępisz włosy oraz grzywkę. To postrzępienie daje wygląd niepokornej wilczycy.

FRANCUSKA FRYZURA

Zaletą wszystkich fryzur francuskich jest ich lekkość dająca jednocześnie nieco romantyczności, a zarazem sprytu. Co w końcowym etapie powiesz, że fryzura jest elegancka.

DRABINA

Fryzurę uzyskujesz poprzez stopniowanie pasm włosów. Szczególnie ważne jest to przy buzi, ponieważ należy uwzględnić kontury twarzy. Od nich uzależnisz czy to będzie przejście zaokrąglone, czy bardziej schodkowe.

BOCZNE ROZSTANIE

To nic innego jak klasyczne grzywki na bok tworzące przemyślaną asymetrię fryzury. Neutralne uczesanie pięknie podkreśli rysy twarzy, jak i ukryje małe felery.

OGON LISA

Jeśli przyjrzysz się fryzurze z tyłu głowy, zauważysz, że uczesanie przypomina kształt trójkąta. Cieniowane włosy i cięte po ukosie dają wrażenie kity lisa. Przód może być z grzywką pasującą do rysów twarzy. Możesz też dać ją na boki i pięknie wycieniować wokół buzi. Dowolność jest spora.

FALE JAK Z HOLLYWOOD

Długie pofalowane z grzywką zaczesaną na boki to symbol Hollywoodu. Aby fale utrzymały się na długo, zastosuj prawidłowy kosmetyk, a lokówka będzie nieodzownym sprzętem.

STRZYŻENIE Z KROJAMI tzw. wzorkami

Włosy nadal pozostają długie. Mogą być proste lub delikatne fale. Stylizacja polega na wykonaniu ozdobnych wzorków z tyłu głowy tuż nad karkiem. Dowolność we wzorkach jest spora.
Fryzura idealnie sprawdza się przy bardzo gęstych włosach. Ponieważ na sam wzór potrzebujesz poświęcić dolną partię włosów.

WYDŁUŻONY KWADRATOWY BOB

Okazało się, że long boba można zastosować w przypadku długich włosów. Jego wydłużenie daje ciekawe nowe spojrzenie na kwadraturę boba. Jedynie co można zaproponować to, aby przejście z krótszych partii włosów do dłuższych odbyło się bardzo starannie. Jeśli chodzi o grzywkę, możesz dać przedziałek pośrodku i grzywka rozchodzi się na bok lub może opadać na wprost.

RAPSODIA

Jest pewną odmianą kaskady. Bardzo dobrze sprawdza się przy gęstych włosach. Warstwowe cieniowanie z przodu i z tyłu tworzy uniwersalną fryzurę.

FRYZURY Z DŁUGIMI GRZYWKAMI

Długie włosy bardzo dobrze tworzą uczesania z ciut dłuższymi grzywkami. Ich uniwersalność wskazuje na częste wykorzystywanie w uczesaniach. Mogą zmienić optycznie owal twarzy.

OGOLONY KARK

Długie włosy i wygolone włosy nad karkiem to nie tylko propozycja na lato. Wykonanie ozdobnego wzorku z tyłu będzie też jednym z elementów całości fryzury na przykład koka.

ROZDARTA FRYZURA

Tak jak nazwa wskazuje, że jej wygląd dosłownie wskazuje na rozdarcie. Niesforne pocieniowane i pofalowane kosmki układają się dosłownie, tak jak chcą.

GRUNGE

Buntowniczość weszła i na salony fryzjerskie. Pozornie niechlujne uczesania zdominowały młodzież, która chce dać znać, że też ma swoje miejsce na ziemi. Często sprawdza się na wybiegach.

DŁUGI KAPELUSZ

Warstwowa fryzura gdzie wyraźnie oddzielona jest warstwa górna od pozostałych długich włosów. Dłuższa grzywka na bok daje oryginalność fryzurze. Dodatkowym atutem będzie świetnie dobrana kolorystyka włosów. Jedno jest pewne. Bez względu na to, jaką fryzurę wybierzesz, musisz wiedzieć, że długie włosy są zawsze na czasie.

Fryzura z długich cienkich kręconych włosów Klasyczny długi bob dla prostych włosów Ładne czesanie długich włosów z delikatną grzywką Lekkie cieniowanie długich włosów

Long bob z przedziałkiem na srodki z długimi pasmami Mocno cieniowane długie kręcone włosy z grzywką Modelowanie długich włosów z refleksami Modne gęste długie włosy z grzywką na boki Okolicznościowa fryzura z długich włosów Ombre na długich kręconych włosach Prosta fryzura dla długich włosów Rozpuszczone długie włosy na codzień Samodzielne uczesanie długich włosów Sombre blond dla długich włosów Sposób czesania na długie miedziane włosy Stopniowanie długich włosów blond z delikatną grzywką Szybka fryzura dla długich włosów Układanie długich włosów z grzywką Wycieniowanie z przodu długich włosów Wygodne czesanie bardzo długich włosów